Стаття XII

Фінансові питання

1. Початкові витрати на заснування постійного штабу SEEBRIG, викладені в додатку D (Підтримка держави, що приймає), нестиме держава, що приймає.

2. Спільні витрати, у тому числі витрати на операції та підтримку штабу, розподілятимуться між Сторонами відповідно до співвідношення їхньої участі в штатній структурі штабу.

3. Устаткування, придбане з використанням спільних фондів, є спільною власністю Сторін. Статус спільної власності й національного устаткування, які надає держава, що приймає, для тимчасового користування, записуватиметься в окремих інвентарних відомостях, і такі придбання буде враховано в річних звітах як повна відомість.

4. Заробітна плата особовому складові, витрати на житло, транспортні витрати на надсилання кореспонденції з (до) штабу та подібні витрати будуть національною відповідальністю.

5. Сторони є відповідальними за фінансування власних національних контингентів під час тренувань та навчань, підготовки до участі в операції з підтримки миру та під час її проведення, у тому числі за забезпечення їх відповідно до погоджених стандартів.

6. Детальні принципи та методи стосовно фінансових питань викладено в додатку E (Фінанси).

<< | >>
Законодавчий акт: Рада Міністрів Оборони Південно-Східної Європи (РМО ПСЄ). Угода про багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи " Офіційний переклад"Держави - учасниці цієї Угоди (далі - Сторони),, 1998

= завантажити законодавчий акт =

Стаття XII

 1. Розділ XII
 2. Глава XII Юрисдикція
 3. Глава XII. Юрисдикция
 4. Розділ XII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
 5. Розділ XII МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
 6. Розділ XII ПОВІТРЯНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
 7. Розділ XII МІЖНАРОДНІ УГОДИ
 8. Глава XII Поправки до Конвенції
 9. ГЛАВА XII - Заключительные положения
 10. Глава XII - Бюджеты и расходы
 11. Глава XII. Загальні положення
 12. Глава XII Другие положения
 13. Глава XII. ЗАКЛЮЧИТЕЛЬНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ
 14. РОЗДІЛ XII. СПЕЦІАЛЬНІ СХЕМИ
 15. Глава XII. ЗАКЛЮЧИТЕЛЬНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ