Стаття XVI

Вступ

1. Ця Угода залишається відкритою для вступу інших держав НАТО/ПЗМ, що належать до регіону, які здатні та бажають робити свій конструктивний внесок.

2. Після запиту окремої держави стосовно приєднання до цієї Угоди міністри закордонних справ Сторін розглядатимуть це питання.

3. Після того, як міністри закордонних справ Сторін за взаємною згодою приймають позитивне рішення стосовно цього питання або всі Сторони затверджують рішення про приєднання разом з відповідними змінами до цієї Угоди та додатків, держава, що надає запит, надає документи про приєднання депозитарію, який відповідно інформує іншим Сторонам про це.

4. Для кожної держави, що приєднується до цієї Угоди, вона набирає чинності через 30 діб після надання документів про приєднання.

<< | >>
Законодавчий акт: Рада Міністрів Оборони Південно-Східної Європи (РМО ПСЄ). Угода про багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи " Офіційний переклад"Держави - учасниці цієї Угоди (далі - Сторони),, 1998

= завантажити законодавчий акт =

Стаття XVI

 1. vi) если применяется статья 3 (1) "a"xvi" или "b", заявления, упомянутого в статье 3 (1) "a"xvi", или заявления и доказательств, упомянутых в статье 3 (1) "b", в соответствии с требованиями законодательства Договаривающейся Стороны.
 2. Розділ XVI МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
 3. Розділ XVI АВІАЦІЙНЕ СТРАХУВАННЯ
 4. Розділ XVI МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
 5. ГЛАВА XVI. ИНСТИТУЦИОНАЛЬНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ
 6. Глава XVI - Взаимоотношения с другими организациями
 7. РАЗДЕЛ XVI. ГОСУДАРСТВЕННЫЙ НАДЗОР И КОНТРОЛЬ ЗА ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ И ОХРАНОЙ НЕДР
 8. Статья XVI
 9. Раздел XVI
 10. Розділ XVI
 11. Стаття XVI
 12. Стаття XVI
 13. Стаття XVI
 14. Стаття XVI
 15. Стаття XVI
 16. Стаття XVI
 17. Стаття XVI
 18. Стаття XVI
 19. Стаття XVI