<<
>>

(Див. Стандартні положення та умови, Розділ 3.05(b))

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Незважаючи на положення Розділу 3.05(b) Стандартних положень та умов: (i) половина одноразової комісії підлягає сплаті протягом семи днів після Дати набуття чинності цією Угодою; (ii) половина одноразової комісії підлягає сплаті протягом семи днів після Дати початку Етапу 4.

(h) Процентна Ставка

До Кредиту застосовується плаваюча процентна ставка.

Відповідна ринкова процентна ставка, про яку йдеться у Розділі 3.04(b) Стандартних положень та умов, являє собою ставку, яка буде вказана на сторінці 3750 Telerate об 11:00 за лондонським часом на відповідну Дату визначення процентної ставки, за один, два, три, чотири, п'ять або шість місяців, залежно від того, який період є за своєю тривалістю найближчим до відповідного Періоду нарахування відсотків (або, якщо до останнього однаково наближатимуться два періоди, тоді за Відповідну ринкову процентну ставку береться середнє значення за ці два найближчі періоди).

(i) Варіанти процентних ставок (i) Банк має намір запропонувати Позичальнику такі варіанти процентних ставок: (A) Як альтернативу виплати Плаваючої процентної ставки під час Етапу Позичальник матиме варіант виплати процентів, нарахованих на кошти цього Етапу починаючи з дати введення такої опції до кінцевої Дати погашення Кредиту, за Фіксованою процентною Ставкою, та (B) Позичальник матиме можливість купити процентний "кеп" або "колер" стосовно кожного з Етапів. (ii) Позичальник може скористатися кожним з таких варіантів: (A) один раз тільки по відношенню до кожного Етапу; (B) тільки на Дату сплати процентів; (C) тільки за умови, що не відбувається і не триває жодна з подій, зазначених у розділі 7.01 Стандартних положень та умов (і жодна з таких подій з плином часу та/або за повідомленням стала такою подією); та (D) на таких умовах, які визначає Банк на основі ринкових ставок, та зважаючи на сплату певних адміністративних комісій і справлення відповідної документації, про що Банк час від часу повідомлятиме Позичальника. (j) Витрати на покриття позиції. Будь-яке дострокове погашення або анулювання суми, належної у відповідності з Етапом, стосовно якої використовується опція, опис якої дається у викладеному вище Розділі 2.02(h), буде вважатися платежем, класифікованим як витрати на покриття позиції Позичальником або Банком, в залежності від випадку.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода (Кредитна лінія для розвитку малих і середніх підприємств) між Європейським банком реконструкції та розвитку та Національним банком України "Змінена та доповнена УГОДА від 16 грудня 1994 року ( 996_033 ) між ЄВРОПЕЙСЬКИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ("Банк") та НАЦІОНАЛЬНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ ("Позичальник"), із останніми змінами та доповненнями від п'ятого жовтня 1998 року." Преамбула. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

(Див. Стандартні положення та умови, Розділ 3.05(b))