>>

Розділ 1.01. Застосування Стандартних положень та умов

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Будь-яка угода, що укладається Банком у зв'язку з наданням члену Банку кредиту, гарантій або інших фінансових коштів чи гарантованих членом Банку, може передбачати згоду сторін такої угоди на дотримання цих Стандартних положень і умов. Тією мірою, якою це передбачене будь-якою такою угодою, ці Стандартні положення й умови застосовуються до неї з такою ж юридичною силою й дією, як це було б у випадку, якби вони були повністю в ній викладені. Анулювання або зміна цих Стандартних положень та умов не має юридичної сили стосовно будь-якої такої угоди, якщо це не було погоджене сторонами такої угоди.

b) У випадку, коли:

i) Кредитна угода укладається між Банком і членом Банку, посилання в цих Стандартних положеннях та умовах на "Гаранта", "Гарантійну угоду" й "Уповноваженого представника Гаранта" ігноруються;

ii) немає Проектної угоди, посилання в цих Стандартних положеннях та умовах на "Проектну угоду" ігноруються; і

iii) весь Проект виконується Позичальником, посилання в цих Стандартних положеннях та умовах на Проектну організацію ігноруються.

| >>
Законодавчий акт: Стандартні положення та умови Європейського банку реконструкції та розвитку " 1 травня 2006 року" Офіційний переклад.
Європейський банк реконструкції і розвитку. 2006

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 1.01. Застосування Стандартних положень та умов