<<
>>

Розділ 2.02. Інші обов'язки

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Коли б не виникла обгрунтована підстава вважати, що коштів, наявних у ГУП, не вистачить для виконання ГУП своїх обов'язків щодо даного Проекту, Гарант вживатиме заходів, достатніх для того, щоб Банк швидко забезпечив ГУП - або спричинив забезпечення ГУП - коштами, необхідними для виконання цих обов'язків.

b) Гарант провадитиме політику, що сприятиме впровадженню та розвиткові конкурентоспроможного приватного банківського сектора на території Гаранта і, час від часу, - на прохання Банку - здійснюватиме разом з Банком огляд досягнень щодо реалізації такої політики.

c) Гарант повністю - якщо Банк не погодиться на інше - відшкодовуватиме за Боржника збитки (якщо вони матимуть місце), які Боржник поніс в результаті своєї участі в даному Проекті (включаючи, зокрема, збитки, понесені внаслідок неспроможності будь-якого Банка-учасника здійснити будь-яку дію, згідно будь-якої Допоміжної кредитної угоди).

d) Гарант не оподатковуватиме - ні прямо, ні опосередковано - іноземних консультантів, які є працевлаштованими Банком або Боржником в ході виконання Проекту та чия праця фінансується з даного Кредиту чи з фондів технічного співробітництва, створених Банком на основі грантів.

<< | >>
Законодавчий акт: Гарантійна угода (Кредитна лінія малих та середніх підприємств) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку " ( Угоду із змінами додатково див. в документі ( 996_034 ) від 05.10.98 )"ГАРАНТІЙНА УГОДА, датована 16 грудня 1994 року, між УКРАЇНОЮ ("Гарант") та ЄВРОПЕЙСЬКИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ("Банк").. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1994

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.02. Інші обов'язки