<<
>>

Розділ 2.04. Закупівлі

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

У цілях Розділу 4.03 Стандартних умов договору, закупівля товарів, робіт і послуг, які необхідні для Проекту і які фінансуються за рахунок коштів Кредиту, за винятком випадків, в яких з Банком погоджено інакше, такими положеннями:

(a) Товари, роботи й послуги (за винятком послуг консультантів, які включено до Розділу 2.04(c) закуповуються шляхом проведення відкритих тендерів.

(b) Для цілей Розділу 2.04(a), процедури проведення відкритих тендерів, вибіркових тендерів, одиничних тендерів та закупівель у торговельній мережі, а також стандарти проведення місцевих тендерів викладено в Розділі 3 Правил та принципів закупівлі товарів та послуг ЄБРР.

(c) Консультанти, яких Проектна організація залучає до сприяння виконанню Проекту, відбираються відповідно до процедур, викладених у Розділі 5 Правил та принципів закупівлі товарів та послуг ЄБРР.

(d) Усі контракти підлягають попередній перевірці Банком.

<< | >>
Законодавчий акт: Проектна угода (Другий проект "Ремонт автомобільної дороги Київ-Чоп") між Державною службою автомобільних доріг України (УКРАВТОДОРОМ) та Європейським банком реконструкції та розвитку " Датовано 28 лютого 2005 р." ПРЕАМБУЛА. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2005

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.04. Закупівлі