Розділ 2.06. Консультанти
a) Для надання допомоги в реалізації Проекту Проектна організація, якщо з Банком не погоджено інакше, залучає або забезпечує залучення консультантів, у випадку необхідності, та користується послугами консультантів, чиї кваліфікація, досвід та компетентність є прийнятними для Банку, у тому числі:
1) консультантів для надання допомоги у нагляді за частинами 1 та 2 Проекту;
та2) консультантів для надання допомоги у виконанні Дослідження стосовно державно-приватного партнерства, як зазначено у частині 4 додатку 1 до Кредитної угоди ( 985_011 ).
b) Проектна організація надає будь-яким консультантам, залученим для надання допомоги у питаннях, пов'язаних з Проектом або діяльністю Проектної організації, всі умови та підтримку, необхідні для виконання ними їхніх функцій, які можуть знадобитись, у тому числі офісне приміщення, фотокопіювальну техніку та витратні матеріали, секретарські послуги й транспорт, а також документи, матеріали та іншу інформацію, які можуть стосуватися їхньої роботи.
= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =