<<
>>

Розділ 2.06. Консультанти

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

(a) Для надання допомоги в реалізації Проекту Проектна організація, якщо з Банком не погоджено інакше, залучає або забезпечує залучення консультантів, у разі необхідності, та користується послугами консультантів, чиї кваліфікація, досвід та компетентність є прийнятними для Банку, у тому числі:

(1) консультантів для надання допомоги в нагляді за частиною А Проекту;

(2) консультантів для надання допомоги ГУП у підготовці та виконанні Проекту; а також

(3) консультантів для надання допомоги у виконанні Плану реформ, зазначеного в Розділі 2.07.

(b) Проектна організація надає консультантам, залученим для надання допомоги в реалізації Проекту, обладнання та підтримку, необхідні для виконання ними їхніх функцій, у тому числі офісне приміщення, фотокопіювальну техніку та витратні матеріали, секретарські послуги й транспорт, а також документи, матеріали та іншу інформацію, і можуть стосуватися роботи консультантів, у тому числі, для більшої впевненості, доступ до інформації, яка необхідна для надання допомоги ГУП та пов'язана з Проектом.

<< | >>
Законодавчий акт: Проектна угода (Другий проект "Ремонт автомобільної дороги Київ-Чоп") між Державною службою автомобільних доріг України (УКРАВТОДОРОМ) та Європейським банком реконструкції та розвитку " Датовано 28 лютого 2005 р." ПРЕАМБУЛА. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2005

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.06. Консультанти