<<
>>

Розділ 3.05. Консультанти

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Якщо з Банком не погоджено інше, для допомоги у впровадженні Проекту Позичальник залучає чи забезпечує залучення, за необхідності, та використовує послуги консультантів з прийнятними для Банку кваліфікацією, досвідом і компетенцією, у тому числі:

1), консультантів для допомоги у підготовці технічних специфікацій, закупівлі та нагляді за виконанням робіт у зв'язку з різними складовими Проекту; та

2) консультантів для допомоги у виконанні частини B Проекту.

b) Позичальник безкоштовно забезпечує консультантам, залученим до питань, пов'язаних з Проектом чи діяльністю Позичальника, підтримку у виконанні їхніх функцій, у тому числі офісними приміщеннями та всіма документами, матеріалами та іншою інформацією, які обґрунтовано вимагають надати Консультанти відносно Проекту, за умови, що Позичальник не є зобов'язаним надавати інформацію, надання якої суперечить законодавству України.

c) Позичальник виконуватиме згідно з графіком, прийнятним для Банку, рекомендації таких консультантів, враховуючи зауваження Банку.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода " Офіційний переклад"Угода від 28 листопада 2007 між державним підприємством "Іллічівський морський торговельний порт"(далі - Позичальник) та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (далі - Банк).. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2007

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 3.05. Консультанти