<<
>>

Розділ 3.07. Дострокове погашення

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Позичальник може, у будь-який День сплати відсотків, достроково сплатити всю або частину основної суми Кредиту, вибрану та непогашену, разом з усіма нарахованими й несплаченими відсотками та Зборами, що його стосуються, за умови надіслання Банкові не менш ніж за тридцять (30) Робочих днів попереднього письмового повідомлення, таке повідомлення є безвідкличним і зобов'язуючим для Позичальника.

b) Позичальник зобов'язується сплатити Банку, у день дострокового погашення, адміністративну комісію за дострокове погашення в розмірі однієї восьмої відсотка (0,125%) основної суми, що погашається достроково, Кредиту.

c) У випадку часткового дострокового погашення, таке дострокове погашення:

i) здійснюється у сумі, яка, як мінімум, дорівнює меншій з: A) Мінімальної суми дострокового погашення; та B) основної суми Кредиту, вибраної та не погашеної; та

ii) застосовується: A) по-перше, для сплати відсотків та Зборів за Кредитом; B) по-друге, на пропорційній основі до кількох строків погашення основної суми Кредиту, яка вибрана, але ще не погашена.

<< | >>
Законодавчий акт: Стандартні положення та умови Європейського банку реконструкції та розвитку " 1 травня 2006 року" Офіційний переклад.
Європейський банк реконструкції і розвитку. 2006

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 3.07. Дострокове погашення