<<
>>

Розділ 9.03. Правовий висновок

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Як частина доказу, що повинен бути наданий відповідно до розділу 9.02, Позичальник, Гарант і кожна Проектна організація повинні представити або забезпечити представлення Банку висновку або висновків (задовільних для Банку за формою й по суті) юриста, прийнятного для Банку, стосовно таких питань, які можуть бути зазначені у Кредитній угоді або які обґрунтовано запитує Банк, які доводять, що:

a) Від імені Позичальника, Кредитна угода була належним чином уповноважена або санкціонована Позичальником та оформлена та офіційно передана від імені Позичальника й складає законне і юридично зобов'язуюче зобов'язання Позичальника, що має позовну силу відповідно до її умов.

b) Від імені Гаранта, Гарантійна угода була належним чином уповноважена або санкціонована Гарантом й оформлена та офіційно передана від імені Гаранта й складає законне та юридично зобов'язуюче зобов'язання Гаранта, що має позовну силу відповідно до її умов.

c) Від імені кожної Проектної організації, Проектна угода, стороною якої є така Проектна організація, була належним чином уповноважена або санкціонована Проектною організацією і оформлена та офіційно передана від імені Проектної організації та складає законне й юридично зобов'язуюче зобов'язання кожної Проектної організації, що має позовну силу відповідно до її умов.

<< | >>
Законодавчий акт: Стандартні положення та умови Європейського банку реконструкції та розвитку " 1 травня 2006 року" Офіційний переклад. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2006

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 9.03. Правовий висновок