<<
>>

РОЗДІЛ 2 ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО АТО, ЯКА ПРОВОДИТЬ ПІДГОТОВКУ КАНДИДАТІВ НА ОТРИМАННЯ CPL, MPL ТА ATPL, А ТАКОЖ ПОВ’ЯЗАНИХ З НИМИ РЕЙТИНГІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ

Інформація актуальна на 22.09.2017
завантажити документ, актуальний на поточний час

ORA.ATO.210 Вимоги до персоналу

(a) Керівник з підготовки (НТ). За винятком випадків проведення в АТО підготовки до льотних випробувань, призначений НТ повинен мати значний досвід інструкторської роботи з підготовки пілотів для отримання свідоцтва професійного пілота, а також пов’язаних з ним рейтингів та сертифікатів.

(b) Старший пілот-інструктор (CFI).

АТО, що проводить льотну підготовку, зобов’язана призначити CFI, який є відповідальним за нагляд та роботою інструкторів-пілотів та інструкторів з підготовки на льотних тренажерах, а також за приведення всієї льотної підготовки та підготовки на тренажерах до єдиних стандартів. CFI повинен мати свідоцтво професійного пілота найвищого рівня, відповідні рейтинги та дозволи, а також рейтинг інструктора, що дає право проводити навчання хоча б за одним з навчальних курсів, які пропонує організація.

(c) Старший інструктор з теоретичної підготовки (CTKI). АТО, яка проводить підготовку з теоретичних питань, зобов’язана призначити CTKI, на який є відповідальним за нагляд та роботою всіх викладачів з теоретичної підготовки, а також за приведення всього теоретичного навчання до єдиного стандарту. CTKI повинен мати значний досвід роботи викладача з теоретичних питань за напрямами, що є актуальними для навчання, яке пропонує АТО.

ORA.ATO.225 Навчальні програми

(a) Навчальна програма повинна містити розподіл теоретичних та практичних польотних занять, як у щотижневому, так і в поетапному вигляді, перелік стандартних вправ та коротке викладання навчального курсу.

(b) Зміст і послідовність виконання навчальної програми мають бути визначені в керівництві щодо підготовки.

ORA.ATO.230 Керівництво щодо підготовки та керівництво щодо експлуатації (виконання польотів)

(a) У керівництві щодо підготовки наводяться стандарти, завдання та навчальні цілі для кожної фази підготовки, проходження якої вимагається від студентів, а також такі елементи:

план підготовки;

інструктажі та льотні вправи;

підготовка на FSTD, якщо така проводиться;

теоретична підготовка.

(b) Керівництво щодо експлуатації повинно містити інформацію, яка стосується окремих груп персоналу, таких як пілоти-інструктори, інструктори з роботи на тренажерах, викладачі теорії, персонал з експлуатації і технічного обслуговування обладнання, а також загальну, технічну, маршрутну інформацію та інформацію щодо навчання персоналу.

<< | >>
Законодавчий акт: НАКАЗ від 20.07.2017 № 565 "Про затвердження Авіаційних правил України "Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації""Набрання чинності відбудеться 01.01.2018. Державіаслужба України. 2017

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

РОЗДІЛ 2 ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО АТО, ЯКА ПРОВОДИТЬ ПІДГОТОВКУ КАНДИДАТІВ НА ОТРИМАННЯ CPL, MPL ТА ATPL, А ТАКОЖ ПОВ’ЯЗАНИХ З НИМИ РЕЙТИНГІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -