<<
>>

СТАТТЯ 4 ІМУНІТЕТИ ТА ПРИВІЛЕЇ

4.1. Для цілей цієї статті персонал Агенції, за виключенням місцевого персоналу, включатиме до 15 осіб військового та/або цивільного персоналу, призначених в або відряджених до Агенції, які будуть акредитовані як дипломатичний персонал Офісу зв’язку НАТО в Україні за письмовим запитом НАТО до Міністерства закордонних справ України.

4.2. Персонал Агенції, визначений у пункті 4.1 цієї Статті, користується привілеями, імунітетами та сприянням в такій мірі, в якій вони звичайно надаються співробітникам дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 18 квітня 1961 року, включаючи дипломатичний імунітет від переслідування у порядку цивільного, кримінального або адміністративного судочинства, що може виникнути внаслідок дії чи бездіяльності на території України.

4.3. В межах виконання своїх обов’язків, визначених НАТО, персонал Агенції може мати доступ до режимних об’єктів на території України відповідно до вимог законодавства України та за попереднім погодженням з компетентними органами влади України.

4.4. На місцевий персонал, найнятий Агенцією, розповсюджуються положення законодавства України. Проте, цей персонал користується імунітетом від переслідування у порядку цивільного та адміністративного судочинства, що може виникнути під час виконання ними офіційних обов’язків.

<< | >>
Законодавчий акт: Міжнародний документ. "МЕМОРАНДУМ про домовленість між Урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації, яка представлена Генеральним менеджером Агенції НАТО із зв’язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру"", 2015

= завантажити законодавчий акт =

СТАТТЯ 4 ІМУНІТЕТИ ТА ПРИВІЛЕЇ

 1. Усвідомлюючи, що Стаття VI Меморандуму обумовлює, що "юридичний статус Центру, його імунітети і привілеї, як також імунітети і привілеї співробітників Центру буде визначено окремим документом, який розглядатиметься як частина цього Меморандуму";
 2. Розділ 13.08. Привілеї, імунітети, звільнення та можливості, що надаються відповідно до цього Договору, надаються в інтересах Банку, а не для особистої вигоди конкретних осіб. Банк має право та обов'язок скасування імунітету, наданого будь-якій особі, якщо, на його думку, такий імунітет зашкодить здійсненню правосуддя й таке скасування не зашкодить цілям, для яких такі імунітети було встановлено.
 3. Розділ 13.08. Привілеї, імунітети, звільнення та можливості, що надаються відповідно до цього Договору, надаються в інтересах Банку, а не для особистої вигоди конкретних осіб. Банк має право та обов'язок скасування імунітету, наданого будь-якій особі, якщо, на його думку, такий імунітет зашкодить здійсненню правосуддя і таке скасування не зашкодить цілям, для яких такі імунітети були встановлені.
 4. З А К О Н У К Р А Ї Н И " Про приєднання України до Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи, 1949 р., та Протоколу до Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи, 1952 р."( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 46, ст. 250 )
 5. Верховна Рада України. З А К О Н У К Р А Ї Н И " Про приєднання України до Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи, 1949 р., та Протоколу до Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи, 1952 р."( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 46, ст. 250 ), 1996
 6. СТАТТЯ 10 Імунітети та Привілеї
 7. Стаття 28 Привілеї та імунітети
 8. Стаття IX. Привілеї та імунітети
 9. Стаття 51 Привілеї та імунітети суддів
 10. Стаття 60. Імунітети і привілеї персоналу
 11. Розділ 6. Статус, імунітети та привілеї
 12. СТАТТЯ V. Умови, привілеї та імунітети
 13. Стаття III - ПРИВІЛЕЇ ТА ІМУНІТЕТИ
 14. Стаття 10 Привілеї та імунітети ООН
 15. РОЗДІЛ VI - ВИРІШЕННЯ СПОРІВ, ПРИВІЛЕЇ ТА ІМУНІТЕТИ
 16. Стаття 9 Привілеї та імунітети Генерального директора
 17. Стаття 7 Привілеї та імунітети посадовців Організації
 18. Стаття 5 Привілеї та імунітети Місії та її персоналу
 19. Стаття 50 Імунітети та привілеї персоналу Банку
 20. Глава VI Привілеї та імунітети Наглядового органу та Реєстратора
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -