Наближай ПЕРЕМОГУ!

Долучайся до збору на авто для виконання бойових завдань!

Звернення та звітність

Завантажити Договір між Україною та Європейським інвестиційним банком про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄІБ в Україні "{ Договір ратифіковано Законом N 2673-VI ( 2673-17 ) від 04.11.2010 }" Дата підписання: 15.06.2010

Для того, що б завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час, будь ласка, перейдіть по посиланню нижче:

Завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час

КОРОТКИЙ ЗМІСТ ЗАКОНОДАВЧОГО АКТУ:

Стаття 1. Уживання термінів
Розділ 2.01. Банк і Посадові особи та інші працівники Банку користуються на території України привілеями та імунітетами, викладеними в статті 8 Угоди про Банк ( 994_585 ).
Розділ 2.02. Майно та активи Постійного представництва незалежно від того, де вони розташовані та ким вони зберігаються, мають імунітет від обшуку, реквізиції, конфіскації, експропріації чи будь-якої іншої форми вилучення внаслідок виконавчих або судових дій, за винятком випадків винесення остаточного судового рішення проти Банку в результаті виникнення випадків, передбачених розділом 2.04.
Розділ 2.03. Архіви Постійного представництва незалежно від того, де вони розташовані та ким зберігаються, є недоторканими.
Розділ 2.04. У рамках своєї офіційної діяльності Банк користується імунітетом від юрисдикції на території України, за винятком випадків, до яких такий імунітет не застосовується:
Розділ 3.01. Україна погоджується з тим, що ЄІБ може створити Постійне представництво в Україні для подальшого сприяння діяльності Банку в Україні.
Розділ 3.02. ЄІБ повідомить Уряду України адресу Приміщень Постійного представництва ЄІБ.
Розділ 3.03. Постійне представництво очолюватимуть Керівник Постійного представництва й (або) Заступник Керівника Постійного представництва та матимуть як персонал Посадових осіб та інших працівників Банку й Посадових осіб та інших працівників Постійного представництва.
Розділ 3.04. Постійне представництво матиме право використовувати прапор й емблему Банку та Європейського Союзу на своїх Приміщеннях, у тому числі житловому приміщенні Керівника Постійного представництва, і транспортних засобах Керівника Постійного представництва.
Розділ 4.01. Приміщення Постійного представництва є недоторканими і знаходитимуться під контролем та в розпорядженні Банку.
Розділ 4.02. Жодна посадова особа органів державної влади України або особа, що виконує будь-які державні посадові обов'язки, адміністративні, судові, військові або правоохоронні, не заходитиме до Приміщення Постійного представництва інакше ніж за згодою Банку та на умовах, затверджених Банком. Така згода може вважатися наданою у випадку пожежі. Обставини й порядок доступу таких представників органів влади до Приміщень Постійного представництва у зв'язку
Розділ 4.03. Без шкоди для умов цього Договору Банк запобігатиме тому, щоб Приміщення Постійного представництва були притулком для осіб, що ухиляються від арешту або виконання інших процесуальних дій відповідно до законодавства України.
Розділ 4.04. Банк має право розробити правила та положення, чинні на території Приміщень Постійного представництва для здійснення своєї діяльності та виконання своїх функцій.
Стаття 5. Захист Постійного представництва
Розділ 6.01. Україна робитиме все можливе для забезпечення Постійного представництва всіма необхідними комунальними зручностями та послугами, у тому числі, проте без обмеження цим, електроенергією, водопостачанням, каналізацією, постачанням газу, водовідведенням, збором відходів та протипожежним захистом, і такі комунальні зручності та послуги матимуть не нижчу якість, ніж ті, які надаються будь-якій іншій міжнародній організації або дипломатичній місії, та над
Розділ 6.02. У випадках, коли електроенергія, газ, вода або інші комунальні послуги забезпечуються місцевими органами влади, Банк одержує ці послуги за тарифами, які є не менш сприятливими, ніж тарифи, за якими одержують ці послуги міжнародні організації або дипломатичні місії в Україні.
Розділ 6.03. Україна сприятиме Банку в одержанні послуг, необхідних для підтримання Приміщень Постійного представництва в стані, придатному для ефективного здійснення функцій Постійного представництва. Видатки, пов'язані з такими послугами, несе Банк.
Розділ 7.01. Банк, його активи, майно, доходи і його діяльність та угоди, передбачені Угодою про Банк ( 994_585 ) та цим Договором, звільняються від оподаткування прямими податками.
Розділ 7.02. Податок на додану вартість, що сплачується в разі купівлі товарів та послуг, необхідних для здійснення офіційної діяльності Банку в Україні, компенсуватиметься відповідно до процедур, передбачених законодавством України. Якщо відповідно до законодавства України дозволяється звільнення від податку на додану вартість, Банку надаватиметься таке звільнення за місцем джерела цього податку. У будь-якому разі ставлення до Банку стосовно реалізації ць
Розділ 7.03. Будь-яка компенсація (або звільнення), описана в попередньому розділі, також застосовуватиметься до будь-якого іншого непрямого податку, який буде введено в майбутньому, що входитиме до ціни товарів, робіт або послуг, сплачуваної Банком в Україні.
Розділ 7.04. Речі, що ввозяться Банком в Україну й необхідні для здійснення його офіційної діяльності, звільнятимуться від будь-яких мит і податків на імпорт і від усіх заборон та обмежень імпорту. Речі, що ввозяться Банком в Україну для користування Постійним представництвом, повинні ввозитися на ім'я Банку. Аналогічно речі, що вивозяться Банком з України й необхідні для здійснення його офіційної діяльності, звільнятимуться від будь-яких мит і податків на
Розділ 7.05. Послуги, які надаються Банком в Україні, звільняються від податку на додану вартість.
Розділ 8.01. Усі імпортовані та вітчизняні обладнання, матеріали, роботи й послуги, у тому числі консультаційні послуги, які використовуються для надання Технічної допомоги чи у зв'язку з фінансуванням за рахунок Коштів ТД, звільняються від будь-яких податків і зборів чи обов'язкових платежів, що стягуються Україною або на території України.
Розділ 8.02. За умови дотримання положень попереднього розділу, усі платежі Банку його підрядникам за контрактами надання Технічної допомоги звільняються від будь-яких податків чи будь-яких інших зборів чи обов'язкових платежів, що стягуються Україною або на території України.
Розділ 8.03. Вартість послуг, що надаються в рамках Технічної допомоги, та вартість усіх Коштів ТД звільняються від податку на прибуток підприємств, що стягується Україною або на території України, та не становитимуть чи вважатимуться такими, що становлять, оподатковувану вигоду або оподатковуваний дохід організації, яка може одержати прямі або непрямі вигоди від такої Технічної допомоги або Коштів ТД.
Розділ 9.01. Банк матиме право проводити зібрання, у тому числі будь-які міжнародні конференції або інші збори, що організовуються Банком, та засідання будь-яких комісій, комітетів або підгруп таких зібрань у межах Постійного представництва та в інших місцях на території України.
Розділ 9.02. На зустрічах, що проводяться Банком, Україна гарантуватиме, що не будуть створюватись ніякі перешкоди для повної свободи обговорення.
Розділ 10.01. Ставлення до Банку стосовно його офіційних повідомлень і зв'язку в Україні (поштових відправлень, телеграм, повідомлень телексом, радіограм, повідомлень факсимільним зв'язком, телефоном та іншими засобами зв'язку) та прес-релізи стосовно інформації для преси та радіо буде не менш сприятливим, ніж ставлення, що застосовується Урядом України до будь-яких інших міжнародних організацій або дипломатичних місій в Україні.
Розділ 10.02. Усі офіційні повідомлення на адресу Постійного представництва та від Постійного представництва, що здійснені будь-якими засобами зв'язку та передані в будь-якій формі, матимуть імунітет від цензури й будь-якої іншої форми перехоплення та втручання.
Розділ 10.03. Банк матиме право використовувати в Україні коди, надсилати й одержувати кореспонденцію та інші повідомлення кур'єром або в запечатаних пакетах, які повинні мати такі самі імунітети й привілеї, які мають дипломатичні кур'єри та кореспонденція. Установлення та використання Постійним представництвом безпроводового передавача повинні здійснюватися лише за згодою Уряду України або відповідного уповноваженого органу.
Розділ 10.04. Банк може, за згодою Уряду України або відповідного уповноваженого органу, установлювати й використовувати в Україні двопунктові телекомунікаційні засоби та інші комунікаційні та передавальні засоби, які можуть бути необхідні для сприяння зв'язку з Постійним представництвом як із-за меж України, так і в її межах.
Розділ 11.02. Україна звільнятиме від будь-яких обмежень стосовно іноземних громадян або умов їхнього перебування осіб, зазначених у розділі 11.01, які повинні бути звільнені від еміграційних та імміграційних обмежень, та від реєстраційних процедур для іноземних громадян для цілей еміграційного та імміграційного контролю. Банк співробітничатиме з Україною з метою запобігання нанесенню будь-якої шкоди національній безпеці України.
Розділ 11.03. Уряд України вживатиме необхідних заходів стосовно надання віз для будь-яких осіб, перелічених у розділі 11.01, без зволікання та без сплати будь-яких зборів. Посадовим особам та іншим працівникам Постійного представництва та Особам, що знаходяться на утриманні, надаватимуться багаторазові українські візи на період їхнього офіційного перебування в Україні.
Розділ 11.04. Україна визнає як дійсні подорожні документами і подорожні документи, видані Державами - членами ЄС відповідно до зразка ЄС, і подорожні документи Європейського Союзу, видані ЄІБ своїм посадовим особам та іншим працівникам відповідно до Протоколу про привілеї та імунітети Європейського Союзу ( 994_623 ), який є додатком до Римського договору ( 994_017 ) зі змінами, що вносяться час від часу.
Розділ 11.05. На запит Банку можуть бути проведені консультації між Україною та Банком стосовно способів спрощення в'їзду до України осіб, які прибувають із-за кордону та відвідують Постійне представництво й не користуються привілеями, передбаченими цією статтею.
Розділ 11.01. Україна вживатиме всіх необхідних заходів для сприяння в'їздові в Україну, проживанню в Україні та від'їзду з України та свободі пересування в Україні, для таких осіб, які в'їжджають до України з офіційною метою:
Стаття 12. Звільнення діяльності Банку від обмежень
Розділ 13.02. За винятком працівників, які є громадянами України, Посадові особи та інші працівники Постійного представництва, Особи, що знаходяться на утриманні, та Члени обслуговуючого персоналу їхніх домогосподарств звільнятимуться від військового обов'язку в Україні.
Розділ 13.03. Особам, що знаходяться на утриманні, надаватиметься можливість працевлаштування в Україні, і Україна забезпечуватиме надання їм без зволікання будь-яких дозволів або документів, які можуть бути необхідні для цієї мети.
Розділ 13.04. На додаток до імунітетів, звільнень та привілеїв, передбачених у попередніх розділах, Керівнику Постійного представництва й Заступнику Керівника Постійного представництва та Особам, що знаходяться на утриманні зазначених вище посадових осіб, надаватимуться привілеї, імунітети, звільнення та можливості, які надаються дипломатичним агентам відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року ( 995_048 ), н
Розділ 13.05. Особам, які не є Посадовими особами та іншими працівниками Банку і які запрошені Банком до Постійного представництва в офіційних справах, надаватимуться імунітети, звільнення та привілеї, передбачені цією статтею, без змін, за винятком пункту "iii" розділу 13.01 та розділу 13.03 цієї статті.
Розділ 13.06. Банк повідомить відповідним Органам влади України імена Посадових осіб та інших працівників Банку, які призначені виконувати завдання в Україні, і Посадових осіб та інших працівників Постійного представництва та будь-яких інших осіб, до яких застосовуватимуться положення цієї статті й статті 11, щоб дати можливість Україні надати таким особам імунітети, звільнення та привілеї відповідно до цього Договору. Зокрема, Постійне представн
Розділ 13.07. Україна забезпечить надання Керівнику Постійного представництва та Заступнику Керівника Постійного представництва та їхнім подружжям дипломатичних карток, а Посадовим особам та іншим працівникам Постійного представництва, які є іноземними громадянами, - службових карток.
Розділ 13.08. Привілеї, імунітети, звільнення та можливості, що надаються відповідно до цього Договору, надаються в інтересах Банку, а не для особистої вигоди конкретних осіб. Банк має право та обов'язок скасування імунітету, наданого будь-якій особі, якщо, на його думку, такий імунітет зашкодить здійсненню правосуддя й таке скасування не зашкодить цілям, для яких такі імунітети було встановлено.
Розділ 13.09. Без шкоди для привілеїв та імунітетів Банку Посадові особи та інші працівники Постійного представництва дотримуватимуться законодавства України та утримуватимуться від діяльності, не сумісної з виконанням мети й функцій Банку. Банк уживатиме всіх заходів для недопущення зловживань привілеями, імунітетами, звільненнями та можливостями, що надаються відповідно до Угоди про Банк ( 994_585 ) та цього Договору, і для цієї мети встановлюватиме такі правил
Розділ 13.10. Заробітна плата й винагороди, які виплачуватимуться ЄІБ Посадовим особам та іншим працівникам Банку, на яких покладено виконання завдань в Україні, та Посадовим особам та іншим працівникам Постійного представництва, звільняються від податків та обов'язків соціального захисту, якщо вони не є громадянами України.
Розділ 13.01. На додаток до привілеїв та імунітетів, що надаються Посадовим особам та іншим працівникам Банку й Посадовим особам та іншим працівникам Постійного представництва відповідно до статті 8 Угоди про Банк ( 994_585 ), Посадові особи та інші працівники Банку й Посадові особи та інші працівники Постійного представництва матимуть такі привілеї та імунітети в Україні:
Розділ 13.11. Стосовно офіційних дій, здійснюваних для реалізації її функцій, особа Посадових осіб та інших працівників Банку, на яких покладено виконання обов'язків в Україні, і Посадових осіб та інших працівників Постійного представництва є недоторканною. У зв'язку із цим за умови, що вона не є громадянином України:
Стаття 14. Вирішення спорів
Розділ 15.01. Цей Договір набирає чинності з дати отримання Банком повідомлення від України про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.
Розділ 15.02. Україна вживатиме всіх необхідних заходів для сприяння впровадженню положень цього Договору й видаватиме такі свідоцтва, які можуть бути необхідними для підтвердження статусу Банку та Постійного представництва в Україні, а також привілеїв та імунітетів, що надаються Посадовим особам та іншим працівникам Постійного представництва.
Розділ 15.03. Україна та Банк можуть укласти такі додаткові угоди, які необхідні у зв'язку з реалізацією цього Договору.
Розділ 15.04. До цього Договору можуть бути внесені зміни за взаємною письмовою згодою Сторін, оформлені відповідним письмовим документом, і такі зміни набирають чинності після отримання Банком письмового повідомлення України про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ними чинності.
Розділ 15.06. Україна та Банк призначають Міністерство економіки відповідним уповноваженим органом України та Постійне представництво Банку в Києві координувати діяльність з ініціювання, підготовки та реалізації програм і проектів Банку в державному секторі, а також для цілей підпункту "ii" статті 1 й статті 11 Угоди про Банк ( 994_585 ).
Розділ 15.05. Україна та ЄІБ домовляються, що будь-яка інформація стосовно цього Договору надсилатиметься в письмовій формі на такі адреси:
Розділ 15.08. Припинення дії Договору не впливатиме на виконання сторонами проектів і програм Банку в Україні, не завершених на момент його припинення, якщо сторони не домовляться письмово про інше.
Розділ 15.07. Дію цього Договору може бути припинено:
Розділ 15.09. Цей Договір не відкидає жодних прав (у тому числі привілеїв, імунітетів і звільнень), що надаються Банку Угодою про Банк ( 994_585 ).
Публікації документа

Завантажити інші законодавчі акти Міжнародні угоди України:

  1. Міжнародна угода. ЛИСТ-УГОДА між Державним агентством рибного господарства України і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН від імені Генеральної комісії з питань рибальства у Середземному морі щодо проекту: «Технічна допомога для ведення відповідального рибальства і сталої аквакультури» в контексті програми ГКРС - 2017 год
  2. Міжнародна угода. УГОДА між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції і громадської безпеки Королівства Норвегія про співробітництво в процесі впровадження пробації в Україні - 2017 год
  3. Міжнародна угода. РАМКОВИЙ ДОГОВІР МІЖ УРЯДОМ УКРАЇНИ ТА УРЯДОМ УГОРЩИНИ ПРО НАДАННЯ КРЕДИТУ НА УМОВАХ ПОВ’ЯЗАНОЇ ДОПОМОГИ - 2017 год
  4. Міжнародна угода. ПРОТОКОЛ між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів від 30 жовтня 2000 року та Протоколу до Угоди - 2017 год
  5. Міжнародна угода. МЕМОРАНДУМ між Міністерством соціальної політики України і Міністерством праці, добробуту та соціального страхування Республіки Кіпр про співробітництво у соціальній сфері - 2017 год
  6. Міжнародна угода. УГОДА про співробітництво між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Соціалістичної Республіки В'єтнам - 2017 год
  7. Міжнародна угода. МЕМОРАНДУМ про взаєморозуміння між Урядом Австралії, Урядом Королівства Бельгія, Урядом Малайзії, Урядом Королівства Нідерландів та Урядом України щодо політичної підтримки кримінального переслідування винних у збитті літака рейсу МН17 17 липня 2014 року - 2017 год
  8. Міжнародна угода. "УГОДА (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії щодо Кредитної угоди про Другу позику на політику розвитку на здійснення економічних реформ між Кабінетом Міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва" - 2016 год
  9. Міжнародна угода. "УГОДА між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень" - 2016 год
  10. Міжнародна угода. "УГОДА МІЖ УРЯДОМ УКРАЇНИ ТА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПІВНІЧНОАТЛАНТИЧНОГО ДОГОВОРУ ПРО СТАТУС ПРЕДСТАВНИЦТВА НАТО В УКРАЇНІ" - 2016 год
  11. Міжнародна угода. УГОДА МІЖ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ТА УРЯДОМ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ПРО БЕЗОПЛАТНУ ПЕРЕДАЧУ ГЕЛІКОПТЕРА МІ-8ПС-9 - 2016 год
  12. Міжнародна угода. "Протокол про сталий транспорт до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат" - 2016 год
  13. Міжнародна угода. "УГОДА між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про заснування Німецько-Української промислово-торговельної палати" - 2016 год
  14. Міжнародна угода. "УГОДА між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про діяльність прикордонних уповноважених" - 2016 год
  15. Міжнародна угода. "УГОДА між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі "Креативна Європа": програма Європейського Союзу для сектору культури та креативності, та про співробітництво між Україною та Європейським Союзом у підпрограмі "Медіа"програми "Креативна Європа"" - 2016 год
  16. Міжнародна угода. "ДОГОВІР між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги" - 2016 год
  17. Міжнародна угода. "УГОДА між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2011, 2012 та 2013 року), проект "Підтримка природно-заповідних територій в Україні"" - 2016 год
  18. Міжнародна угода. "ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ПРОЕКТ "ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ"" - 2016 год
  19. Міжнародна угода. "УГОДА між Україною та Королівством Іспанія про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом" - 2016 год
  20. Міжнародна угода. "Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2010 і 2011 року) Муніципальна програма захисту клімату II (проект "Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1")" - 2016 год
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -