ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2020, № 30, ст.210)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 25 березня 2020 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини".

2. Кабінету Міністрів України до 16 березня 2020 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань правової політики здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та за результатами напрацювати відповідний проект рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, відповідних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях журналістів з числа працівників загальнодержавних та регіональних засобів масової інформації.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.

7. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ

м. Київ
14 січня 2020 року
№ 453-IXПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про проведення парламентських слухань на тему: Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини""

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини"" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!