РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Голови Верховної Ради України

м. Київ

№ 414

16 листопада 2021 р.

Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

У зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України:

1. Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 16 годину 18 листопада 2021 року, на якому розглянути такі питання:

1) проект Закону України про страхування (реєстр. № 5315);

2) проект Закону України про кредитні спілки (реєстр. № 5125);

3) проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб (реєстр. № 5542-1);

4) проект Закону України про фінансові послуги та фінансові компанії (реєстр. № 5065);

5) проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво (реєстр. № 5688);

6) проект Закону України про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво (реєстр. № 5689).

2. Апарату Верховної Ради України забезпечити підготовку і проведення цього позачергового пленарного засідання Верховної Ради України та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд яких заплановано на ньому.

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУКСкачать Голови Верховної Ради України від м. Київ Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання"

Завантажити Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!