КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 червня 2022 р. № 480-р
Київ

Про затвердження плану заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу

Затвердити план заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу, згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 55
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 17 червня 2022 р. № 480-р

ПЛАН
заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу

1. Забезпечити:

1) розроблення візуальної айдентики та ключових комунікаційних меседжів щодо кампанії з адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП.


Червень 2022 року;

2) розроблення, виготовлення та розповсюдження візуальних матеріалів (у тому числі відеороликів) для поширення інформації стосовно здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МЗС, МКІП.


Червень 2022 року;

3) поширення інформаційних матеріалів із використанням спеціальних хештегів на офіційних сторінках центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших державних органів щодо здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


Центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська держадміністрації.


Червень 2022 року;

4) проведення інформаційних заходів щодо важливості здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу в дипломатичних та інших установах за межами України.


МЗС.


Червень 2022 року;

5) координацію та підтримку публічних масових заходів за участю громадян України за кордоном щодо спротиву України агресії Російської Федерації та адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МЗС.


Червень 2022 року;

6) організаційне сприяння музичним колективам та виконавцям під час проведення концертних заходів за кордоном, спрямованих на підтримку надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МЗС, МКІП.


Червень 2022 року;

7) надання інформаційних матеріалів, спрямованих на підтримку надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу, представникам засобів масової інформації для висвітлення їх у медіапросторі України, а також представникам закордонних інформаційних агентств, які висвітлюють події в Україні.


МЗС, МКІП.


Червень 2022 року;

8) виготовлення та розповсюдження сувенірної продукції, яка спрямована на підтримку надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МЗС, МКІП.


Червень 2022 року;

9) надання організаторам та учасникам для використання під час масових спортивних, культурних та інших заходів відповідних інформаційних матеріалів, спрямованих на підтримку надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


Мінмолодьспорт, МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

10) організацію та проведення інформаційної кампанії з використанням сучасних мультимедійних засобів у мм. Амстердамі (Королівство Нідерландів) та Брюсселі (Королівство Бельгія).


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

11) організацію та проведення інформаційної кампанії, в тому числі ряду публічних заходів за участю українських артистів у містах Європи, спрямованих на роз’яснювальну роботу та адвокацію щодо надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

12) проведення спільного телемарафону “Save Ukraine - #StopWar” в м. Берліні (Федеративна Республіка Німеччина) за участю відомих українських та закордонних музичних виконавців для спротиву України агресії Російської Федерації та адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

13) проведення міжнародного благодійного телемарафону на підтримку України “Embrace Ukraine - #StrivingTogether” в м. Амстердамі (Королівство Нідерландів) за участю українських та закордонних музичних виконавців для спротиву України агресії Російської Федерації та адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

14) організаційне та інформаційне сприяння проведення у містах Європи виставки “Захоплений дім”, яка відображає гуманітарну катастрофу в Україні, що сталася внаслідок агресії Російської Федерації.


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

15) сприяння організації міжнародних заходів (зустрічі, засідання за “круглим столом”) представників української культури, бізнесу з представниками європейських фінансових та мистецьких кіл для налагодження комунікації для адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МЗС, МКІП.


Червень 2022 року;

16) організацію та проведення публічних заходів представників сфери культури і мистецтв з представниками гуманітарного сектору європейських країн з метою ознайомлення та демонстрації завданої шкоди закладам культури на території України внаслідок агресії Російської Федерації.


МКІП, МЗС.


Червень 2022 року;

17) координацію гастрольних заходів до європейських міст національних колективів (Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка, Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського, Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди, Національний будинок органної та камерної музики України, Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Г. Верьовки) з метою промоції та адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС, Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка (за згодою), Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (за згодою), Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка (за згодою), Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського (за згодою), Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди (за згодою), Національний будинок органної та камерної музики України (за згодою), Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Г. Верьовки (за згодою).


Червень 2022 року;

18) координацію вистав театральних закладів державної та комунальної форми власності, в тому числі незалежних театрів у містах країн Європейського Союзу з метою поширення знання про мистецькі здобутки театральної сфери України та адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС, Держмистецтв.


Червень 2022 року;

19) організацію інформаційного заходу в м. Києві для дипломатів посольств європейських країн для адвокації надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС, Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (за згодою).


Червень 2022 року;

20) поширення інформації, спрямованої на роз’яснювальну роботу та адвокацію надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу лідерами думок, громадськими активістами, діячами культури і мистецтв, спорту та освіти в соціальних мережах, у тому числі іноземними мовами.


МКІП, Мінмолодьспорт, МОН.


Червень 2022 року;

21) участь українських митців у ключових мистецьких подіях (кінофестивалях, мистецьких форумах та фестивалях, виставкових заходах) з метою поширення інформації на підтримку ідеї надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, МЗС, Держмистецтв.


Червень 2022 року;

22) організаційне та інформаційне сприяння фестивалю класичної музики Odessa Classics в містах Європи, а саме: м. Таллінні (Естонська Республіка) та м. Салоніках (Грецька Республіка).


МКІП, Держмистецтв, МЗС.


Червень 2022 року;

23) представлення українського стенду на книжкових ярмарках та фестивалях в містах Європи.


МКІП, Український інститут книги (за згодою).


Червень 2022 року;

24) проведення інформаційних виставок “Україна. Війна в Європі” в містах Європи з метою широкого інформування населення щодо причин та наслідків агресії Російської Федерації в Україні.


МКІП, Український інститут національної пам’яті.


Червень 2022 року;

25) проведення інформаційної кампанії щодо висвітлення заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.


МКІП, Держкомтелерадіо, Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (за згодою).


Червень 2022 року.Публікації документа

Скачать РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 17 червня 2022 р. № 480-р Про затвердження плану заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 17 червня 2022 р. № 480-р "Про затвердження плану заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу"

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 17 червня 2022 р. № 480-р "Про затвердження плану заходів, спрямованих на здобуття підтримки надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!