КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2021 р. № 1075-р
Київ

Про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними

1. Утворити Комісію з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними у складі згідно з додатком.

2. Комісії, утвореній згідно з цим розпорядженням, забезпечити загальну координацію дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними. Комісія діє відповідно до Типового положення про консультативний, дорадчий та інший допоміжний орган, утворений Кабінетом Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р. № 599 “Питання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 45, ст. 1511).

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 75
Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2021 р. № 1075-р

СКЛАД
Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості - Голова комісії

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів

Заступник Міністра внутрішніх справ

Заступник Міністра енергетики

Заступник Міністра оборони

Заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України

Начальник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ (за згодою)

Голова Держатомрегулювання

Голова ДАЗВ

Перший заступник Голови ДСНС

Перший заступник Голови Держприкордонслужби

Заступник командувача Національної гвардії

Заступник Голови Національної поліції - керівник патрульної поліції

Віце-президент Національної академії наук (за згодою)

Президент Національної академії медичних наук (за згодою)


Публікації документа

Скачать РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 8 вересня 2021 р. № 1075-р Про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 8 вересня 2021 р. № 1075-р "Про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними"

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 8 вересня 2021 р. № 1075-р "Про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!