КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 липня 2022 р. № 671-р
Київ

Про призначення Лихоліта М.М. заступником Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Призначити Лихоліта Максима Миколайовича заступником Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків на строк не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на два місяці.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 19Публікації документа

Скачать РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 29 липня 2022 р. № 671-р Про призначення Лихоліта М.М. заступником Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 29 липня 2022 р. № 671-р "Про призначення Лихоліта М.М. заступником Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації"

Завантажити РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 29 липня 2022 р. № 671-р "Про призначення Лихоліта М.М. заступником Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!