ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель

Верховна Рада України постановляє:

Проект Закону України про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель (реєстр. № 5202), поданий народним депутатом України Чорноморовим А.О. та іншими народними депутатами України, направити до Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики для підготовки на розгляд у повторному першому читанні.

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ

м. Київ
27 квітня 2021 року
№ 1421-IXПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель"

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!