ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей встановлення юридичних фактів в умовах воєнного чи надзвичайного стану

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей встановлення юридичних фактів в умовах воєнного чи надзвичайного стану (реєстр. № 7310), поданий народним депутатом України Бабієм Р.В. та іншими народними депутатами України, з урахуванням таких пропозицій до законопроекту:

1) у пункті 1 розділу I:

в абзаці шостому слова "з моменту" замінити словами "з дня";

слово "чинного" виключити;

2) назву розділу II виключити.

2. Комітету Верховної Ради України з питань правової політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням поправок і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких поправок і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУК

м. Київ
19 червня 2022 року
№ 2316-IXПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей встановлення юридичних фактів в умовах воєнного чи надзвичайного стану
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей встановлення юридичних фактів в умовах воєнного чи надзвичайного стану"

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей встановлення юридичних фактів в умовах воєнного чи надзвичайного стану" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!