ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 37, ст.279)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів (реєстр. № 8487), поданий народним депутатом України Южаніною Н.П. та іншими народними депутатами України.

2. Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
13 липня 2018 року
№ 2511-VIIIПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України № 2511-VIII від 13 липня 2018 року Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України № 2511-VIII від 13 липня 2018 року "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів"

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України № 2511-VIII від 13 липня 2018 року "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!