МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.08.2020  № 616


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 вересня 2020 р.
за № 859/35142

Про затвердження Переліку посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах

Відповідно до пункту "и" частини першої статті 17 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах, що додається.

2. Директорату цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків МВС (Скакун В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

А. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

Міністр соціальної політики України

Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуаціїМ. Лазебна


М. Чечоткін


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
внутрішніх справ України
21 серпня 2020 року № 616


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 вересня 2020 р.
за № 859/35142

ПЕРЕЛІК
посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах

1. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

2. Директор департаменту, начальник самостійного управління апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій та їх заступники.

Т.в.о. генерального
директора Директорату
цивільного захисту,
запобігання виникненню
надзвичайних ситуацій
та ліквідації їх наслідків
Міністерства внутрішніх
справ України
О. Єремєєв


Публікації документа

Скачать Наказ МВС України від 21.08.2020 № 616 Про затвердження Переліку посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити Наказ МВС України від 21.08.2020 № 616 "Про затвердження Переліку посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах"

Завантажити Наказ МВС України від 21.08.2020 № 616 "Про затвердження Переліку посад начальницького складу служби цивільного захисту, у разі переходу на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!