(Неофіційний переклад)

16 грудня 2019 року


Ї.В. Оксані Маркаровій
Міністру
Міністерство фінансів України
вул. Грушевського, 12/2,
м. Київ, 01008
Україна

Стосовно: Позика МБРР № 8549-UA
Проект розвитку дорожньої галузі
Переглянуті показники моніторингу результативності Проекту

Ваша Високоповажносте!

У цьому лист, ми посилаємося на: (а) пункт А.1 Розділу II Доповнення 2 до Угоди про позику від 19 листопада 2015 року, укладену між Україною (далі - "Позичальник") та Міжнародним банком реконструкції і розвитку (далі - "Банк") та (b) Угоду про виконання проекту, укладену між Банком і ДЕРЖАВНИМ АГЕНТСТВОМ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ (УКРАВТОДОР), датовану тим самим числом, що й Угода про позику (далі - "Угода про виконання проекту").

Позичальник нижче підтверджує Банку, що показники, викладені в Додатку 1 до цього листа слугують підставою для Позичальника здійснювати моніторинг та оцінку ходу виконання вищезазначеного Проекту розвитку дорожньої галузі та досягнення його цілей.

З найщирішою повагою,

Бахер Ель-Хіфнаві
виконувач обов'язків
директора Світового банку
у справах Білорусі, Молдови та України
регіон Європи та Центральної Азії

ПОГОДЖЕНО:

ВІД ІМЕНІ УКРАЇНИ

_________________________

Уповноважений представник

Ім'я та прізвище: ___________________

Посада: ___________________________

Дата: _____________________________


ДОДАТОК 1

Проект розвитку дорожньої галузі

Показники Цілей проекту, орієнтованих на розвиток (ЦПОР)

Поліпшення транспортного сполучення, робіт з технічного обслуговування та підвищення безпеки дорожнього руху

1. Скорочення часу поїздки між Полтавою та Валками (у хвилинах). Від 140,0 до 96.

2. Зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, що призводять до травмування та смертей, на дорозі Полтава - Харків (Кількість). Від 139 до 85.

3. Смертельні випадки на дорозі Полтава - Харків (Кількість). Від 26 до 16.

Поліпшення управління мережею автомобільних доріг

4. Модернізація управління мережею автомобільних доріг, виміряна за зниженням відсотка вантажних автомобілів з надмірною вагою (Відсоток) Від 30 до 15.

5. Підготовлено та прийнято Стратегією реформування технічного обслуговування автодоріг ("Так/Ні"). Цим показником визначаються кроки, зроблені на шляху реалізації програми реформування технічного обслуговування автодоріг, і, насамперед роль, яку цьому відіграють управління ДАК "Автомобільні дороги України". Від "Ні" до "Так".

Проміжні показники результатів

Реабілітація доріг та поліпшення безпеки дорожнього руху

6. Побудовані дороги, несільські (М-03) (Кілометри). Від 0 0 до 66.

7. Бенефщшри які відчувають, що інвестиції, здійснені в рамках проекту, відображають їхні потреби (Відсоток). Від 0 до 80.

8. Укравтодор публікує щорічний звіт про Механізм розгляду скарг та про те, як ці питання було врегульовано [включаючи показник врегульованих питань] ("Так/Ні"). Від "Ні" до "Так".

9. Короткострокові робочі місця на будівельних роботах (Кількість). Від 0 до 1200.

10. Прямі бенефіціари - учасники автомобільного руху, за добу (Кількість). Від 0 до 27000.

11. Непрямі бенефіціари   - учасники автомобільного руху у Полтавській та Харківській областях (Кількість). Від 0 до 4400000.

12. Реабілітовані дороги з поліпшеною безпекою дорожнього руху (М-12) (Кілометри). Від 0 до 41.

Управління і розвиток мережі

13. Перший етап упровадження сучасних засобів управління мережею: (і) система контролю зважування в русі ("Так"/Ні"). Від "Ні" до "Так".

14. Підготовлені та прийняті Стратегія збору плати за проїзд, технічні вимоги до системи та тедерна документація ("Так"/"Ні"). Від "Ні" до "Так".

15. Підготовлена та прийнята Стратегія реформування технічного обслуговування автодоріг ("Так''/Ні"). Від "Ні" до "Так".

16. Цифровий паспорт, впроваджений на дорогах державного значення (з нинішніми даними про стан і транспортний рух) (Кілометри). Від 0 до 590.

17. Завершення підготовки ТЕО та робочої документації (Кілометри). Від 0 до 500.

Технічне обслуговування основних національних дорожніх коридорів

18. Підготовлено шаблон тендерної документацій для контракту на технічне утримання кінцевими результатами (OPRC). ("Так"/Ні"). Від "Ні" до "Так".

Скачать Стосовно: Позика МБРР № 8549-UAПроект розвитку дорожньої галузі Переглянуті показники моніторингу результативності Проекту
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити Стосовно: Позика МБРР № 8549-UAПроект розвитку дорожньої галузі Переглянуті показники моніторингу результативності Проекту

Завантажити Стосовно: Позика МБРР № 8549-UAПроект розвитку дорожньої галузі Переглянуті показники моніторингу результативності Проекту не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!