ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 2020 року № 362

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, пункту 1 частини другої статті 23, статті 34, частин десятої - тринадцятої, п’ятнадцятої статті 203, частин четвертої, шостої, восьмої статті 208 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій", згідно з додатками 1 - 17.

2. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) надіслати Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській обласним державним адміністраціям, Луганській обласній державній адміністрації - обласній військово-цивільній адміністрації для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


О.ДІДЕНКО


Документи та файли

Сигнальний документ — f499065n10.doc
Скачать ПОСТАНОВА від 8 жовтня 2020 року № 362 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Завантажити ПОСТАНОВА від 8 жовтня 2020 року № 362 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів"

Завантажити ПОСТАНОВА від 8 жовтня 2020 року № 362 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!