ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час (реєстр. № 7687), поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки  доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням поправок і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких поправок і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУК

м. Київ
20 вересня 2022 року
№ 2611-IXПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізаціющодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час"

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!