РІШЕННЯ № 1/2019
Комітету Асоціації Україна - ЄС у торговельному складі від 25/03-2019

про створення списку арбітрів, передбаченого статтею 323(1) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

КОМІТЕТ АСОЦІАЦІЇ У ТОРГОВЕЛЬНОМУ СКЛАДІ,

Беручи до уваги Угоду про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони-1, підписану в Брюсселі 27 червня 2014 року (далі - "Угода"), зокрема статті 323(1) та 465(3),

а також:

(1) Відповідно до статті 323(1) Угоди, Комітет асоціації у торговельному складі (Торговий комітет) має не пізніше ніж через шість місяців після набрання чинності Угоди скласти перелік осіб, які бажають і можуть виконувати функції арбітрів.

(2) Європейський Союз запропонував п’ять кандидатур арбітрів, які бажають і можуть виконувати функції арбітрів, в той час як Україна запропонувала 4 особи. Україна та Європейський Союз погодили 5 осіб, які не є громадянами жодної зі сторін, та які можуть бути головами арбітражної групи.

(3) Щоб уникнути подальших затримок у формуванні списку осіб, які бажають і можуть виконувати функції арбітрів, та таким чином забезпечити належне функціонування Угоди, зокрема Глави 14 Розділу IV, Торговий комітет повинен затвердити список осіб на основі поданих пропозицій.

(4) Україна повинна запропонувати кандидатуру п’ятої особи Торговому комітету у найкоротший термін.

ПРИЙНЯВ ТАКЕ РІШЕННЯ:

Стаття 1

1. Список осіб, які бажають і можуть виконувати функції арбітрів, відповідно до статті 323(1) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, визначено у додатку до цього Рішення.

2. Україна повинна у найкоротший термін подати Торговому комітету пропозицію щодо кандидатури п’ятої особи, яка бажає і може виконувати функції арбітра.

Стаття 2

Це Рішення набирає чинності з дня його прийняття.

Вчинено у Києві,Від Комітету асоціації
у торговельному складі


Голова


(підпис)


Петрос СУРМЕЛІС

Секретарі


Від України

Від ЄС

(підпис)

(підпис)

Олександра НЕЧИПОРЕНКО

Крістіан Фрігаард РАСМУССЕН

__________
-1 Офіційний вісник ЄС L 161, 29.5.2014, p. 3


ДОДАТОК

СПИСОК АРБІТРІВ
ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 323 (1) УГОДИ

Арбітри, запропоновані Європейським Союзом:

1. Клаус-Дітер ЕЛЕРМАНН

2. Джорджіо САКЕРДОТТІ

3. Жак БУРЖУА

4. Пітер Ян КУЙПЕР

5. Рамон ТОРРЕНТ

Арбітри, запропоновані Україною:

1. Сергій ГРИШКО

2. Тарас КАЧКА

3. Віктор МУРАВЙОВ

4. Юрій РУДЮК

Голови, обрані Сторонами:

1. Вильям ДАВІ (США)

2. Хельге СЕЛАНД (Норвегія)

3. Маріс РОБЕР (Канада)

4. Крістіан ХАБЕРЛІ (Швейцарія)

5. Меріт ЯНОВ (США)


Публікації документа

Скачать РІШЕННЯ № 1/2019 Комітету Асоціації Україна - ЄС у торговельному складі від 25/03-2019 про створення списку арбітрів, передбаченого статтею 323(1) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити РІШЕННЯ № 1/2019 Комітету Асоціації Україна - ЄС у торговельному складі від 25/03-2019 про створення списку арбітрів, передбаченого статтею 323(1) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

Завантажити РІШЕННЯ № 1/2019 Комітету Асоціації Україна - ЄС у торговельному складі від 25/03-2019 про створення списку арбітрів, передбаченого статтею 323(1) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!