ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 серпня 2020 року № 191

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

{Зміни до Постанови див. в Постанові Центральної виборчої комісії
№ 11 від 14.01.2022}

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, пункту 1 частини другої статті 23, статті 34, частин десятої - тринадцятої, п’ятнадцятої статті 203, частин четвертої, шостої, восьмої статті 208 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утвореного та сформованого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій", згідно з додатками 1 - 25.

2. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) надіслати Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківський, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській обласним та Київській міській державним адміністраціям для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


О.ДІДЕНКО


Документи та файли

Сигнальний документ — f497776n10.doc / zip
Скачать ПОСТАНОВА від 20 серпня 2020 року № 191 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити ПОСТАНОВА від 20 серпня 2020 року № 191 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів"

Завантажити ПОСТАНОВА від 20 серпня 2020 року № 191 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!