МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.06.2021  № 622


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
06 серпня 2021 р.
за № 1029/36651

Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Відповідно до пункту 3 Постанови Верховної Ради України від 29 січня 2021 року № 1157-IX «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою забезпечення присудження Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі - Положення), що додається.

2. Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти (Осмоловський А.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Встановити, що Положення, затверджене пунктом 1 цього наказу, застосовується до учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, починаючи з 2021 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рогову В.

Міністр

С. ШкарлетЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
04 червня 2021 року № 622


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
06 серпня 2021 р.
за № 1029/36651

ПОЛОЖЕННЯ
про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Це Положення встановлює механізм визначення претендентів на щорічне присудження Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, заснованої Постановою Верховної Ради України від 29 січня 2021 року 1157-IX «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (далі - Премія).

2. Претендентами на присудження Премій є здобувачі освіти, які:

у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти;

виконали сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (на рівні профільної середньої освіти), з чотирьох і більше навчальних предметів, отримали загальну суму балів за шкалою 100-200 не менше 790 балів, у тому числі 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів (до обрахунку беруться чотири найвищі особисті результати з тих навчальних предметів, для складання яких учасника зовнішнього незалежного оцінювання було зареєстровано (далі - навчальні предмети));

зараховані в поточному році (до 01 жовтня) до закладу вищої освіти в Україні (далі - заклад освіти) та підписали договір про навчання із закладом освіти.

3. Список претендентів на присудження Премії (далі - список) формується Українським центром оцінювання якості освіти на підставі рейтингу осіб, зазначених в абзацах другому та третьому пункту 2 цього Положення (рейтинг починається з максимальної загальної суми балів). Рейтинг складається на підставі чотирьох найвищих особистих результатів з навчальних предметів. У разі, якщо декілька претендентів мають однакову загальну суму балів, вищу позицію в рейтингу посідає претендент, який має 200 балів з більшої кількості навчальних предметів.

Список подається до МОН упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення результатів додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році.

Список подається із зазначенням:

прізвища, імені, по батькові (за наявності) претендента, назви, серії (за наявності), номера документа, на підставі якого претендента зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, що зазначені у відповідному сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;

отриманої претендентом загальної суми балів із чотирьох навчальних предметів і кількості навчальних предметів, з яких претендент має 200 балів.

4. На основі списку МОН формує перелік претендентів на присудження Премії (далі - перелік) з урахуванням абзацу четвертого пункту 2 цього Положення (на основі інформації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та інформації, наданої закладами освіти відповідно до запиту МОН) і кількості премій, заснованих Постановою Верховної Ради України від 29 січня 2021 року № 1157-IX «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

На основі сформованого переліку МОН подає клопотання про присудження Премії до комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого віднесені питання освіти, науки та інновацій, не пізніше 25 жовтня року, за який присуджується Премія.

У разі якщо до переліку потрапило більше 30 осіб, до клопотання включаються лише ті, чий результат зовнішнього незалежного оцінювання (загальна сума балів із чотирьох навчальних предметів) є більшим щонайменше на 1 бал за результат тридцять першого претендента у переліку.

Генеральний директор
директорату дошкільної,
шкільної, позашкільної
та інклюзивної освіти
А. Осмоловський


Публікації документа

Скачать НАКАЗ від 04.06.2021 № 622 Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!

Завантажити НАКАЗ від 04.06.2021 № 622 "Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Завантажити НАКАЗ від 04.06.2021 № 622 "Про затвердження Положення про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!