ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів (реєстр. № 7565-1), поданий народним депутатом України Павлішем П.В. та іншими народними депутатами України.

2. Комітету Верховної Ради України з питань правової політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням поправок і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких поправок і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУК

м. Київ
16 листопада 2022 року
№ 2753-IXПублікації документа

Скачать ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України Про судоустрій і статус суддівщодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів"щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів"

Завантажити ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів"щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів" не вдалося!

Спробуйте перезавантажити сторінку!