Відповідно до частини п'ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 16-1 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" постановляю:
1. Призначити у місцевих загальних судах на посади:
судді Чернівецького районного суду Вінницької області
судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області
БЕРЕЗЮК Вікторію Володимирівну;
судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
РЕШЕТНИК Тетяну Олександрівну;
судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
КВЯТКОВСЬКОГО Ярослава Анатолійовича;
суддів Артемівського міськрайонного суду Донецької області:
ДАВИДОВСЬКУ Тетяну Володимирівну,
судді Димитровського міського суду Донецької області
судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області
судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області
МАРТИШЕВУ Тетяну Олександрівну;
судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області
судді Краснолиманського міського суду Донецької області
судді Любарського районного суду Житомирської області
судді Попільнянського районного суду Житомирської області
судді Богунського районного суду міста Житомира
судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
ДЕРГАЧОВУ Наталію Володимирівну;
судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області
ГАСАНБЕКОВА Сергія Сергійовича;
судді Токмацького районного суду Запорізької області
АНДРУЩЕНКА Олександра Юрійовича;
судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя
СИДОРОВУ Марину Володимирівну;
судді Галицького районного суду Івано-Франківської області
ГАПОЛЯКА Тараса Володимировича;
судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області
ВАСИЛЬКОВСЬКОГО Віктора Володимировича;
судді Рогатинського районного суду Івано-Франківської області
судді Снятинського районного суду Івано-Франківської області
судді Березанського міського суду Київської області
судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області
судді Петрівського районного суду Кіровоградської області
судді Біловодського районного суду Луганської області
БУЛГАКОВУ Ганну Володимирівну;
судді Бродівського районного суду Львівської області
ПЕТЕЙЧУКА Богдана Михайловича;
судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області
судді Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області
судді Галицького районного суду міста Львова
РОМАНЮКА Віктора Феодосійовича;
судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області
ДОМАРЄВУ Наталію Володимирівну;
судді Корабельного районного суду міста Миколаєва
ФЕДОРЧЕНКА Андрія Андрійовича;
судді Балтського районного суду Одеської області
судді Березівського районного суду Одеської області
судді Іванівського районного суду Одеської області
КРАВЧУКА Олександра Олександровича;
судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області
судді Ширяївського районного суду Одеської області
судді Великобагачанського районного суду Полтавської області
судді Ленінського районного суду міста Полтави
суддів Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області:
судді Млинівського районного суду Рівненської області
судді Рівненського районного суду Рівненської області
ГЛАДИШЕВУ Христину Володимирівну;
судді Липоводолинського районного суду Сумської області
КУЗЬМІНСЬКОГО Олександра Валерійовича;
судді Недригайлівського районного суду Сумської області
судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
судді Бериславського районного суду Херсонської області
КОРСАНЕНКОВУ Олену Олександрівну;
судді Голопристанського районного суду Херсонської області
ТРЕТЬЯКОВУ Ірину Володимирівну;
судді Нижньосірогозького районного суду Херсонської області
РАЗГУЛЯЄВУ Олександру Володимирівну;
судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області
ГОНЧАРЕНКА Олександра Володимировича;
суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області: