<<
>>

Стаття 3

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Ця Директива застосовується на рівні Співтовариства до наступних товарів, як визначено у відповідних Директивах:

- сирої нафти;

- алкоголю та алкогольних напоїв;

- тютюнових виробів.

2.

Товари (вироби), зазначені у пункті 1, можуть підлягати іншим непрямим податкам для особливих цілей за умови, що ці податки відповідають податковим правилам, що застосовуються для акцизного збору та ПДВ, якщо йдеться про податкову базу, обрахування податку, сплачування та контролю.

3. Держави-члени зберігають право встановлювати або продовжувати збір податків, якими обкладаються товари, інші, ніж ті, що перелічені у пункті 1, за умови, що ті податки не призводять до виникнення зайвих формальних процедур при перетинанні кордонів між державами-членами.

Згідно з такими положеннями держави-члени також залишають за собою право обкладати податками надання послуг, які не можуть бути охарактеризовані як податки з обороту, включаючи ті податки, що стосуються товарів, що підлягають акцизному збору.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/12/ЄЕС "Про загальні положення стосовно виробів (товарів), що підлягають акцизному збору, а також утримання, переміщення та контролю таких виробів" від 25 лютого 1992 року "Зміни та доповнення:"Доповнено 392L0108 (OJ L 390 31.12.92 p. 124). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 3