<<
>>

Стаття 10

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Товари, що підлягають акцизному збору і купуються особами, які не є уповноваженими управляючими складів або зареєстрованими чи не зареєстрованими торгівцями, та випускаються або транспортуються прямо чи ні постачальником або від його імені, підлягають сплаті, акцизу в державі-члені, до якої постачається.

Термін "держава-член, до якої постачається" означає державу-члена, в якій товари випускаються, або до якої вони транспортуються.

2. До цього ж, поставка товарів, що підлягають сплаті акцизного збору, що вже випущені для споживання у державі-члені, а також що впливає на розповсюдження або транспортування цих товарів до будь-якої особи, про яку йдеться у пункті 1, яка знаходиться у іншій державі-члені, яка може бути видана або транспортована прямо чи ні постачальником або від його імені, підлягає сплаті акцизного збору з таких продуктів у державі-члені призначення.

3. Збір, який встановлюється державою-членом призначення для постачальника, має бути сплачений на час поставки. Однак, держави-члени можуть прийняти положення, згідно з якими акцизний збір має сплачуватися представником, іншим, ніж той, що отримує товари. Такий представник для цілей оподаткування повинен бути офіційно зареєстрованим у державі-члені призначення та мати відповідний дозвіл від податкових органів той держави.

Держава-член, у якій такий постачальник зареєстрований, забезпечує, щоб він відповідав наступним вимогам:

- гарантована сплата акцизного збору згідно з умовами, встановленими державою-членом призначення до відправлення товарів, а також забезпечення того, що акцизний збір сплачується після прибуття товарів;

- ведення обліку постачання товарів.

4. У випадку, про який йдеться у пункті 2, акцизний збір, сплачений у перший державі-члені, має відшкодовуватися згідно з положеннями статті 22 (4).

5. Згідно із законодавством Співтовариства держави-члени можуть встановлювати спеціальні правила для застосування цього положення до товарів, що підлягають акцизному збору, які охоплюються спеціальними національними домовленостями стосовно поставок, що відповідають Договору ( 994_017 ).

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/12/ЄЕС "Про загальні положення стосовно виробів (товарів), що підлягають акцизному збору, а також утримання, переміщення та контролю таких виробів" від 25 лютого 1992 року "Зміни та доповнення:"Доповнено 392L0108 (OJ L 390 31.12.92 p. 124). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 10