<<
>>

Стаття 14

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Уповноважені управляючі складів звільнюються від оподаткування по втратах, які мали місце в межах домовленостей про призупинення оподаткування, що може бути віднесено до випадкових подій або форс-мажору, засвідчених відповідними державами-членам.

Вони також звільнюються від податку згідно з домовленостями про призупинення оподаткування по втратах внаслідок природи товарів під час їхнього виробництва, обробки, зберігання та транспортування. Кожна держава-член встановлює власні умови, за яких надається звільнення від податку.

Ці звільнення однаково застосовуються до всіх торгівців, про яких йдеться у статті 16, під час транспортування товарів, що перебувають під дією домовленостей про призупинення оподаткування.

2. Втрати, про які йдеться у пункті 1, що трапляються під час перевезення товарів, які перебувають під дією домовленостей про призупинення оподаткування у межах Співтовариства, визначаються згідно з правилами держави-члена призначення.

3. Не завдаючи шкоди положенням статті 20, акцизний податок на нестачі, інші, ніж втрати, про які йдеться у пункті 1, та втрати, для яких звільнення від податку не надається, як передбачено у пункті 1, стягується за базі ставок, які застосовуються у відповідних державах-членах, під час втрат, належним чином установлених компетентними органами, або, якщо це потрібно, під час реєстрації нестачі.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/12/ЄЕС "Про загальні положення стосовно виробів (товарів), що підлягають акцизному збору, а також утримання, переміщення та контролю таких виробів" від 25 лютого 1992 року "Зміни та доповнення:"Доповнено 392L0108 (OJ L 390 31.12.92 p. 124). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 14