<<
>>

Стаття 18

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Незважаючи на можливе використання комп'ютеризованих процедур, усі товари, що підлягають сплаті акцизного збору та переміщаються згідно з домовленостями про податкове призупинення між державами-членами, мають супроводжуватися документом, складеним відправником.

Цей документ може бути як адміністративним документом, так і комерційним. Форма та зміст цього документа визначається згідно з процедурою, викладеною у статті 24 цієї Директиви.

2. Для ідентифікації товарів та проведення перевірок, упаковки повинні бути пронумеровані, а товари - описані з використанням документа, про який йдеться у пункті 1. Якщо необхідно, кожний контейнер має бути опечатаний відправником, якщо транспортні засоби визнаються такими, що підходять для умов такого опечатування, державами-членами відправлення, або відправник опечатує упаковки.

3. У випадках, якщо одержувач не є уповноваженим управляючим складу або зареєстрованим торгівцем, та незважаючи на положення статті 17, документ, про який йдеться у пункті 1, має супроводжуватися документом, що підтверджує факт сплати акцизного збору у державі-члені призначення або того, що будь-яка інша процедура сплати збору була виконана відповідно до умов, встановлених компетентними органами держави-члена призначення. У цьому документі повинні бути вказані:

- адреса офісу відповідних податкових органів держави-члена призначення;

- дата та номер платіжного документа або документа, що підтверджує одержання гарантії оплати таким офісом.

4. Пункт 1 не застосовується, якщо товари, що підлягають акцизному збору, переміщуються при умовах, зазначених у статті 5 (2).

5. Не завдаючи шкоди положенням статті 3 (1), держави-члени можуть застосовувати свої правила стосовно переміщення та зберігання сировинних матеріалів, які використовуються у виробництві або приготуванні товарів, що підлягають акцизному збору.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/12/ЄЕС "Про загальні положення стосовно виробів (товарів), що підлягають акцизному збору, а також утримання, переміщення та контролю таких виробів" від 25 лютого 1992 року "Зміни та доповнення:"Доповнено 392L0108 (OJ L 390 31.12.92 p. 124). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 18