<<
>>

Стаття 20

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. У випадку, коли у русі товарів, що підлягають акцизному збору, вчинено відхилення від норми або правопорушення, акцизний збір сплачується у державі-члені, де було вчинено відхилення чи правопорушення фізичною або юридичною особою, яка гарантувала сплату акцизних зборів згідно з положеннями статті 15 (3), не завдаючи шкоди для порушення кримінальної справи.

Якщо акцизний збір збирається у державі-члені, іншої, ніж держави відправлення, держава-член, що стягує акциз, має відповідно інформувати компетентні органи держави відправлення.

2.

Якщо у ході руху товарів виявляється відхилення або правопорушення, без можливості точно встановити, де це сталося, вважається, що таке відхилення або правопорушення вчинено у державі-члені, де вони були виявлені.

3. Не завдаючи шкоди положенням статті 6 (2), якщо товари, що підлягають сплаті акцизного збору, не прибувають на місце призначення, та не можливо встановити, де відбулося відхилення чи правопорушення, таке відхилення або правопорушення вважається скоєним у державі-члені відправлення, яка збирає акциз за ставкою, чинною на дату відпущення товарів, за виключенням випадків, коли компетентні органи протягом 4 місяців встановлюють правильність проведення операції або місця, де відхилення чи правопорушення було дійсно скоєно.

4. Якщо до закінчення періоду 3 місяців від дати складання супроводжуючого документа держава-член, у якій дійсно відбулося відхилення чи правопорушення, переконується у цьому, ця держава-член збирає акцизний збір за ставкою, чинною на дату відправки товарів. У такому випадку одразу ж після отримання свідчення про сплату такого акцизного збору сума збору, сплачена раніше, відшкодовується.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/12/ЄЕС "Про загальні положення стосовно виробів (товарів), що підлягають акцизному збору, а також утримання, переміщення та контролю таких виробів" від 25 лютого 1992 року "Зміни та доповнення:"Доповнено 392L0108 (OJ L 390 31.12.92 p. 124). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 20