<<
>>

Стаття 54

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

У разі, якщо заява або інший процедурний документ, який адресовано до Суду першої інстанції, помилково отримано Секретарем Суду ЄС, він повинен бути негайно пересланий цим Секретарем до Секретаря Суду першої інстанції; так само, якщо заява або інший процедурний документ, який адресовано до Суду ЄС, помилково отримано Секретарем Суду першої інстанції, він повинен бути негайно пересланий цим Секретарем до Секретаря Суду ЄС.

У разі, якщо Суд першої інстанції виявить, що він не має юрисдикції для розгляду та вирішення справи, на яку поширюється юрисдикція Суду ЄС, він передає цю справу на розгляд Суду ЄС, так само, у разі, якщо Суд ЄС виявить, що справа підпадає під юрисдикцію Суду першої інстанції, він передає справу на розгляд Суду першої інстанції, внаслідок чого цей Суд вже не може відмовитися на підставах юрисдикції.

У випадках, якщо Суд ЄС та Суд першої інстанції розглядають справи, в яких очікується прийняття подібних (однакових) рішень, порушуються подібні (однакові) питання щодо тлумачення або виноситься на розгляд питання щодо законності подібних (однакових) актів.

Суд першої інстанції може після того, як заслухав сторони, відкласти слухання до того часу, поки Суд ЄС не винесе своє рішення. У разі, якщо подаються заяви щодо визнання того ж самого акта недійсним, Суд першої інстанції також може відмовитися на підставах юрисдикції для того, щоб Суд ЄС виносив рішення щодо цих заяв. У випадках, зазначених у цьому пункті, Суд ЄС також може відкласти слухання, але в такому разі Суд першої інстанції повинен продовжити розгляд таких справ.

<< | >>
Законодавчий акт: Ніццький договір про внесення змін та доповнень до Договору про Європейський Союз, Договорів про заснування Європейських Співтовариств та деяких пов'язаних з ними актів (2001/C80/01) "Статус Договору див. ( 994_532 )" { Консолідовані версії Договору про Європейський Союз та Договору про функціонування Європейського Союзу з протоколами та деклараціями станом на 30.03.2010 див. в ( 994_b06 ) }. Європейський Союз. 2001

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 54