<<
>>

"Стаття 183

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Рада, діючи одностайно за пропозицією Комісії та після консультацій з Європейським Парламентом і отримання висновку від Палати аудиторів, повинна:

(a) розробляти фінансові регламенти, які визначають, зокрема, процедуру, яку слід встановити для складання і виконання бюджету та для надання і перевірки розрахунків;

(b) затверджувати правила стосовно відповідальності фінансових контролерів, розпорядників кредитів і бухгалтерів та щодо належної організації інспекцій.

З 1 січня 2007 року Рада діятиме щодо цього кваліфікованою більшістю за пропозицією Комісії та після консультацій з Європейським Парламентом і отримання висновку Палати аудиторів.

2.

Рада, діючи одностайно за пропозицією Комісії та після консультацій з Європейським Парламентом і отримання висновку Палати аудиторів, визначає методи та процедуру, відповідно до якої доходи бюджету, передбачені домовленостями про власні ресурси Співтовариства, надаватимуться в розпорядження Комісії, та визначає заходи, які слід вживати, якщо це необхідно, для задоволення потреб у готівкових коштах".

24. Стаття 190 подається в такій редакції:

<< | >>
Законодавчий акт: Ніццький договір про внесення змін та доповнень до Договору про Європейський Союз, Договорів про заснування Європейських Співтовариств та деяких пов'язаних з ними актів (2001/C80/01) "Статус Договору див. ( 994_532 )" { Консолідовані версії Договору про Європейський Союз та Договору про функціонування Європейського Союзу з протоколами та деклараціями станом на 30.03.2010 див. в ( 994_b06 ) }. Європейський Союз. 2001

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

"Стаття 183