<<
>>

Стаття 2

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Участь у дослідницьких проектах

1. В основі співробітництва, головним чином, лежать дослідницькі проекти, для здійснення яких приймаються окремі Протоколи, котрі, в свою чергу, будуть становити невід'ємну частину цієї Угоди - як передбачено статтею 7.

2. Фізики, інженери та спеціальний технічний персонал з України можуть приймати участь у дослідницьких проектах в CERN у галузі експериментальної і теоретичної фізики, конструювань прискорювачів і детекторів та інших суміжних областях науки і технологій на умовах, які визначатимуться згаданими вище Протоколами.

3.

Внесок України у конкретний проект CERN повинен виявлятися або у наданні робочого персоналу, або матеріалів та обладнання, або фінансування, або у будь-якому поєднанні переліченого вище.

4. Про конкретну участь українських вчених у дослідницьких проектах мова йде у Додатку до цієї Угоди.

ДКНТ України несе відповідальність за координацію роботи інститутів України, які приймають участь у дослідницьких проектах CERN.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода між Урядом України та Європейською Організацією Ядерних Досліджень про подальший розвиток наукового і технічного співробітництва в галузі фізики високих енергій "Дата підписання: 02.04.1993"Дата набуття чинності: 02.04.1993. Європейська асоціація вільної торгівлі (EFTA). 2005

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 2