<<
>>

Стаття 9

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Розв'язання спірних питань

Будь-який спір, що виникає між Сторонами щодо тлумачення або застосування цієї Угоди та який не може бути розв'язаний шляхом прямих переговорів, в разі якщо Сторони не домовились про інший спосіб врегулювання спору, на прохання однієї з них буде переданий на розгляд до Арбітражного Трибуналу, що складатиметься з трьох осіб: арбітра, якого обрав Генеральний Директор CERN або особа, яка виконує його функції; арбітра, якого обрав голова Державного комітету України з питань науки і технологій або особа, яка виконує його функції; та третього арбітра, якого обрано двома вищезгаданими арбітрами, котрий виконуватиме функції Голови Трибуналу й не може бути ні посадовою особою CERN, ні громадянином України.

Заява повинна вміщувати ім'я арбітра, обраного подавцем заяви; респондент визначає свого арбітра та повідомляє іншій Стороні його ім'я протягом двох місяців після отримання заяви.

Якщо респондент не призначив свого арбітра протягом двох місяців або якщо два арбітри не досягли згоди щодо обрання третього арбітра протягом двох місяців, що пройшли з часу обрання останнього арбітра, арбітр або третій арбітр, в залежності від обставин, буде обраний Головою Міжнародного Суду на прохання першої із Сторін, що звернулася до Суду.

Трибунал самостійно визначає порядок своєї роботи.

Рішення Трибуналу обов'язкові для Сторін та не підлягають оскарженню Сторонами.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода між Урядом України та Європейською Організацією Ядерних Досліджень про подальший розвиток наукового і технічного співробітництва в галузі фізики високих енергій "Дата підписання: 02.04.1993"Дата набуття чинності: 02.04.1993. Європейська асоціація вільної торгівлі (EFTA). 2005

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 9