<<
>>

Стаття 2 - Посилення застосування Конвенції

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Моніторингова група, утворена згідно зі статтею 10 Конвенції ( 994_228 ), контролює застосування і виконання Конвенції кожною зі Сторін Конвенції.

Контроль здійснюється експертною групою, члени якої призначаються з цією метою Моніторинговою групою. Члени експертної групи відбираються на основі їхньої компетенції в антидопінговій сфері.

2. Експертна група розглядає національні звіти, які подаються відповідними Сторонами заздалегідь, та, у разі потреби, виїздить на місця. На основі своїх спостережень щодо виконання Конвенції ( 994_228 ) вона подає до Моніторингової групи звіт з результатами своїх спостережень, який містить її висновки та можливі рекомендації. Звіти експертної групи оприлюднюються. Заінтересована Сторона має право зробити зауваження щодо висновків експертної групи, які включаються до звіту.

3. Підготовка національних звітів та візити експертної групи здійснюються згідно з графіком, затвердженим Моніторинговою групою після консультації з відповідними Сторонами. Сторона дає дозвіл на візит експертної групи та зобов'язується заохочувати відповідні національні органи до широкої співпраці з експертною групою.

4. Діючі процедури для проведення оцінки (включаючи погоджену схему для проведення оцінки виконання Конвенції ( 994_228 ), візитів та перевірки виконання визначені у правилах, затверджених Моніторинговою групою.

<< | >>
Законодавчий акт: Додатковий протокол до Антидопінгової Конвенції "м. Варшава, 12 вересня 2002 року" Статус Протоколу див.( 994_784 ). Європейський Союз. 2002

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 2 - Посилення застосування Конвенції