<<
>>

Стаття 6 - Територіальне застосування

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Будь-яка Держава під час підписання або здачі на зберігання свого документа про ратифікацію, прийняття або затвердження може зазначити територію або території, до яких застосовується цей Протокол.

2. Будь-яка Договірна Держава може у будь-який час після цього шляхом направлення заяви на ім'я Генерального секретаря Ради Європи поширити застосування цього Протоколу на будь-яку іншу територію, зазначену у цій заяві. Стосовно цієї території Протокол набуває чинності в перший день місяця, що настає після закінчення трьох місяців з дня отримання такої заяви Генеральним секретарем.

3. Будь-яка заява, зроблена відповідно до двох попередніх пунктів, може бути відкликана або змінена стосовно будь-якої території, зазначеної в цій заяві, шляхом направлення повідомлення на ім'я Генерального секретаря. Відкликання або зміна набуває чинності в перший день місяця, що настає після закінчення трьох місяців з дня отримання такого повідомлення Генеральним секретарем.

<< | >>
Законодавчий акт: Додатковий протокол до Європейської Конвенції про передачу засуджених осіб "Статус Протоколу див. ( 994_794 )" ( Протокол ратифіковано Законом N 718-IV ( 718-15 ) від 03.04.2003, ВВР, 2003, N 29, ст.228 ). Європейський Союз. 1997

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 6 - Територіальне застосування