<<
>>

Стаття 24

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Прямі газопроводи

1. Держави-члени вживають всіх необхідних заходів, щоб надати можливість:

a) газовим підприємствам, створеним на їх території, постачати газ кваліфікованим споживачам по прямому газопроводу;

b) будь-якому кваліфікованому споживачу на їх території отримувати поставки газу від газових підприємств по прямому газопроводу.

2.

У випадках, якщо для будівництва або експлуатації прямого газопроводу необхідний дозвіл (напр., ліцензія, погодження, концесія, згода або затвердження), держави-члени або призначені ними компетентні органи визначають критерії для надання дозволу на будівництво або експлуатацію прямих газопроводів на їх території. Ці критерії повинні бути об'єктивними, прозорими і недискримінаційними.

3. Держави-члени можуть висунути в якості умови надання дозволу на будівництво прямих газопроводів відмову у доступі до системи на засадах, визначених в Статті 17, або ж початок процедури врегулювання спорів, визначеної в Статті 25.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива 2003/55/ЄС Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу стосовно спільних правил для внутрішнього ринку природного газу, яка скасовує Директиву 98/30/ЄС " Брюссель, 26 червня 2003 року"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ТА РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ,. Європейський Союз. 2003

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 24