<<
>>

Стаття 29

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Процедура перегляду

Якщо у звіті, передбаченому Статтею 31(3), зроблено висновок, згідно з яким, з урахуванням наявності ефективного доступу до мережі у державі-члені, що створює абсолютно ефективний недискримінаційний та безперешкодний доступ до мережі, Комісія приймає рішення про невідповідність поставленій цілі певних зобов'язань, накладених цією Директивою на підприємства (в тому числі зобов'язань, пов'язаних із юридичним відокремленням операторів газорозподільчих систем), і про можливість цієї держави-члена подавати запит до Комісії для звільнення від дотримання відповідної вимоги.

Держава-член негайно повідомляє Комісію про подібний запит та додає всю важливу інформацію з метою показати, що зроблений у звіті висновок стосовно забезпечення ефективного доступу до мережі залишатиметься в силі і надалі.

Протягом трьох місяців від дати отримання повідомлення про запит, Комісія приймає рішення стосовно даного запиту держави-члена і, якщо це доцільно, подає пропозиції до Європейського Парламенту та Ради для внесення змін до відповідних положень Директиви.

Комісія у своїх пропозиціях до внесення змін до цієї Директиви може запропонувати звільнити відповідну державу-члена від дотримання конкретних вимог за умови, що ця держава-член запровадить не менш ефективні відповідні заходи.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива 2003/55/ЄС Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу стосовно спільних правил для внутрішнього ринку природного газу, яка скасовує Директиву 98/30/ЄС " Брюссель, 26 червня 2003 року"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ТА РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ,. Європейський Союз. 2003

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 29