Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Стаття 2 Правила та умови щодо участі у Програмі

Інформація актуальна на 10.10.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Україна бере участь у заходах Програми у відповідності до цілей, критеріїв, процедур та термінів, визначених у Регламенті ЄС № 1287/2013, і відповідно до наступного:

Станом на дату набрання чинності цією Угодою Україна братиме участь у програмі, за винятком фінансових інструментів, як зазначено в статті 17 Регламенту ЄС № 1287/2013.

Якщо в ході реалізації Програми Україна вирішить взяти участь у фінансових інструментах, до цієї Угоди будуть внесені відповідні зміни з метою коригування фінансового внеску.

2.

Правила та умови, що застосовуються до подання, оцінки та відбору заявок, а також до реалізації заходів відповідними установами, організаціями та фізичними особами України, є такими ж, як і ті, що застосовуються до відповідних установ, організацій та фізичних осіб держав-членів.

3. Незважаючи на абзац 2, а також враховуючи, що ЄС не визнає незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, юридичні особи, створені в Автономній Республіці Крим чи місті Севастополі, не мають права брати участь в Програмі. У випадку припинення незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя це положення буде переглянуто.

4. Для участі у Програмі Україна сплачує щороку фінансовий внесок до загального бюджету Європейського Союзу відповідно до статті 3 цієї Угоди. Фінансовий внесок України щодо її участі та виконання Програми додається до суми, що виділяється щорічно в межах загального бюджету Європейського Союзу для асигнування фінансових коштів на забезпечення фінансових зобов’язань, які виникають з різних форм заходів, необхідних для виконання, управління та функціонування Програми.

5. Одна з офіційних мов ЄС, у даному випадку англійська, використовується для процедур, пов’язаних із запитами, угодами та звітами, а також для інших адміністративних аспектів Програми.

<< | >>
Законодавчий акт: "УГОДА між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”". Європейський Союз. 2018

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 2 Правила та умови щодо участі у Програмі