Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Стаття 5 Прикінцеві положення

Інформація актуальна на 10.10.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

1. Ця Угода застосовується протягом усього строку Програми, починаючи з 1 січня 2016 року. Проте, якщо Європейський Союз вирішить продовжити строк дії без внесення будь-яких істотних змін до Програми, дія цієї Угоди також відповідним чином та автоматично продовжується у разі, якщо жодна із Сторін не денонсує її протягом одного місяця після рішення про продовження.

2.

Ця Угода може бути припинена Сторонами в будь-який час протягом терміну дії Програми шляхом письмового повідомлення про намір припинити участь у Програмі. Згідно з положеннями цієї Угоди дія Угоди припиняється через три календарні місяці з дати отримання письмового повідомлення однієї із Сторін.

3. Проекти і заходи, які діють на момент припинення цієї Угоди, продовжуються до їх завершення згідно з умовами, встановленими в цій Угоді, а також положеннями договорів, які застосовуються до цих проектів і заходів, та положень Додатка II до цієї Угоди.

4. Додатки до цієї Угоди є невід’ємною частиною цієї Угоди.

5. Ця Угода може бути змінена тільки у письмовій формі за взаємною згодою Сторін.

<< | >>
Законодавчий акт: "УГОДА між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”". Європейський Союз. 2018

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 5 Прикінцеві положення