Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 

ПОСТАНОВА від 29 березня 2021 р. № 288 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України". 2021

Інформація актуальна на 06.04.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2021 р.

№ 288

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України, що додається.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 67


ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 29 березня 2021 р.

№ 288

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Розкриття туристичного потенціалу України” (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою здійснення заходів з реалізації державної політики у сфері туризму, раціонального використання туристичних ресурсів, розширення міжнародного співробітництва та утвердження України на світовому туристичному ринку.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МКІП, відповідальним виконавцем - ДАРТ.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на організацію та проведення заходів у сфері туризму, а саме на:

проведення досліджень туристичного ринку шляхом здійснення опитування туристів та суб’єктів туристичної діяльності;

популяризацію туристичного продукту України;

розроблення, запровадження і ведення електронних реєстрів, кадастрів і баз даних для ведення обліку туристичних ресурсів (далі - реєстри);

створення багатомовного порталу про туристичні території (локації);

виконання міжнародних зобов’язань, що випливають із членства України у Всесвітній туристичній організації (BTO).

5. Бюджетні кошти використовуються ДАРТ у межах відповідних бюджетних призначень, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст.

2739).

6. Порядок розроблення, запровадження і ведення реєстрів затверджується МКІП.

Власником реєстрів та виключних майнових прав на їх програмне забезпечення є держава. Розпорядником та технічним адміністратором реєстрів є ДАРТ.

7. Розподіл бюджетних коштів у розрізі заходів, зазначених у пункті 4 цього Порядку, здійснюється згідно з планом заходів, затвердженим ДАРТ за погодженням з МКІП.

МКІП подає Мінфіну план заходів у двотижневий строк після його затвердження.

У разі потреби до плану заходів вносяться зміни.

Для проведення кожного заходу ДАРТ видається наказ, у якому зазначаються найменування заходу, його виконавець, дата і місце проведення, сума витрат на підготовку та проведення, порядок складення та подання звітності.

До наказу додається кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням заходу, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

ДАРТ подає щокварталу до 20 числа наступного місяця МКІП інформацію про виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 30 числа Мінфіну.

8. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, не пов’язаних із здійсненням заходів, визначених пунктом 4 цього Порядку;

здійснення видатків, що передбачені іншими бюджетними програмами;

оплату посередницьких послуг;

утримання установ і підприємств;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Складення та подання звітів про виконання паспорта бюджетної програми, фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

|
Законодавчий акт: ПОСТАНОВА від 29 березня 2021 р. № 288 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України". Кабінет Міністрів України. 2021

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

ПОСТАНОВА від 29 березня 2021 р. № 288 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розкриття туристичного потенціалу України". 2021

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -