НАКАЗ від 27.02.2023 № 378 "Про внесення змін до Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України". Фонд державного майна. 2023
Про внесення змін до Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України
{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна
Відповідно до статті 6 Закону України «Про Фонд державного майна України» та Закону України від 28 липня 2022 року № 2468-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави», з метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:
Внести до Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 травня 2012 року № 678, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 червня 2012 року за № 935/21247, такі зміни:{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду державного майна № 512 від 16.03.2023}
1) у підпункті 5.6 пункту 5 слова «в офіційному друкованому виданні Фонду - газеті «Відомості приватизації,» виключити;
2) в абзаці другому пункту 11 слова «у тому числі одного першого заступника,» виключити.
Департаменту регіональної мережі забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
Публікації документа
- Офіційний вісник України від 06.04.2023 — 2023 р., № 34, стор. 134, стаття 1832, код акта 117361/2023
