НАКАЗ від 14.09.2022 № 283 "Про внесення змін до Порядку надання Державною податковою службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Міністерства фінансів України". 2022
Про внесення змін до Порядку надання Державною податковою службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Міністерства фінансів України
Відповідно до статті 8, частини першої статті 10 Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», Закону України «Про електронні комунікації», Закону України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах» та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, з метою удосконалення механізму надання Державною податковою службою України інформації про доходи фізичних осіб НАКАЗУЮ:
Унести до Порядку надання Державною податковою службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Міністерства фінансів України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01 червня 2020 року № 260, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2020 року за № 661/34944, такі зміни:1) у пункті 1 розділу II слово «телекомунікаційних» замінити словами «електронних комунікаційних»;
2) у пункті 1 глави 1 розділу III після слів «державних виплат» доповнити словами «та/або які звернулися за призначенням державних виплат»;
3) у тексті Порядку слова «Про телекомунікації» замінити словами «Про електронні комунікації», слова «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» замінити словами «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».
2. Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.4. Контроль за виконанням цього наказу поклаcти на першого заступника Міністра фінансів України Улютіна Д.В. та Голову Державної податкової служби України.
= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =