<<
>>

ПОСТАНОВА від 6 жовтня 2021 р. № 1043 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 743". Кабінет Міністрів України. 2021

Документ актуальний на 13.10.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 жовтня 2021 р. № 1043

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 743

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 743 “Про затвердження Положення про проходження служби особами рядового та начальницького складу Державного бюро розслідувань” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 69, ст. 2220) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 29


ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 6 жовтня 2021 р. № 1043

ЗМІНИ,

що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 743

1. Постановляючу частину викласти в такій редакції:

“Затвердити:

Положення про проходження служби особами рядового та начальницького складу Державного бюро розслідувань, що додається;

опис і зразки предметів однострою та знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань згідно з додатком.”.

2. Доповнити постанову додатком такого змісту:

“Додаток

до постанови Кабінету Міністрів України

від 5 серпня 2020 р.

№ 743

ОПИС

і зразки предметів однострою та знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань

I. Комплект парадного та повсякденного форменого одягу

Кашкет парадний

Кашкет сіро-сталевого кольору складається з денця овальної форми, стінок, околиша темно-синього кольору, дашка, обтягнутого лаковою шкірою чорного кольору. Кашкет з обох сторін оздоблений двома форменими ґудзиками сріблястого кольору. На стінках кашкета по два вентиляційних отвори з обох боків.

Спереду на кашкеті розміщується металевий знак належності до Державного бюро розслідувань встановленого зразка.

Над дашком кашкета закріплюється плетений шнур золотистого кольору.

Для осіб вищого начальницького складу на дашку міститься срібне шитво у вигляді дубових гілок, околиш обтягнутий стрічкою з орнаментом встановленого зразка.

Берет для жінок до парадного однострою

Берет трикотажний, суцільнокрійний, формований, сіро-сталевого кольору, з бейкою із штучної шкіри темно-синього кольору. У середину бейки протягнуто синтетичний шнур чорного кольору для регулювання розміру виробу. Посередині бокових частин у центрі по два вентиляційних отвори з металевими блочками. Берет на підкладці.

З лівого боку розміщується знак встановленого зразка.

Костюм (кітель, брюки) парадний чоловічий

Костюм з тканини сіро-сталевого кольору. Визначені шви прострочено нитками темно-синього кольору. Кітель на підкладці, з відкладним коміром та лацканами, з центральною бортовою застібкою на чотири петлі і формені ґудзики сріблястого кольору. Пілочки з відрізними бочками, виточками по лінії талії, двома нагрудними накладними кишенями з трапецієподібними клапанами, які застібаються на петлі і формені ґудзики сріблястого кольору, і двома боковими прорізними кишенями з обшивками та клапанами. Нагрудні кишені з бантовими складками, на підкладці. Спинка із середнім швом та шліцом. Рукави вшивні, двошовні. У шви вшивання рукавів вшито погони з основної тканини шириною 4,5 сантиметра та довжиною 13 сантиметрів, які застібаються на петлі і формені ґудзики сріблястого кольору. Комір з відрізною стійкою. На підкладці пілочок дві прорізні кишені з листочками, які застібаються на петлю і плаский ґудзик.

Брюки навипуск, з пришивним поясом з перехідником (на правій частині), який застібається на дві петлі та два ґудзики (або на один ґудзик і петлю та металеві гачок і петлю), із застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму “блискавка” (або петлі і ґудзики), з леєю. Передні половинки на підкладці, з м’якими складками (по одній на кожній половинці), з відрізними бочками, що утворюють бокові кишені. На поясі шість хомутиків для ременя. Задні половинки з виточками (по дві на кожній). На правій задній половинці - прорізна кишеня з клапаном і обшивкою, яка застібається на начіпну петлю і ґудзик. Низ брюк оброблено швом упідгин з брючною тасьмою.

Костюм (кітель, спідниця) парадний жіночий

Костюм з тканини сіро-сталевого кольору. Визначені шви прострочено нитками темно-синього кольору. Кітель на підкладці, з відкладним коміром та лацканами, з центральною бортовою застібкою на чотири петлі та формені ґудзики сріблястого кольору. Пілочки з відрізними бочками, виточками по лінії талії, боковими прорізними кишенями з фігурними клапанами. Спинка із швом посередині. Рукави вшивні, двошовні. У шви вшивання рукавів вшито погони з основної тканини шириною 4,5 сантиметра та довжиною 13 сантиметрів, які застібаються на петлі і формені ґудзики сріблястого кольору. На підкладці правої пілочки - внутрішня прорізна кишеня з листочкою, яка застібається на петлю і ґудзик.

Спідниця на підкладці, пряма, тришовна, з пришивним поясом, який застібається на петлю і ґудзик. Переднє та заднє полотнища з виточками. Заднє полотнище із швом посередині, який закінчується шліцом. У шві заднього полотнища оброблено застібку на тасьму “блискавка”. У шві з’єднання пояса із спідницею в ділянці бокових швів вшито вішалки.

Сорочка формена з довгим рукавом до парадного однострою

Сорочка з гладкофарбованої сорочкової тканини білого кольору, з відкладним коміром на відрізній стійці, із застібкою до низу на петлі і ґудзики. Пілочки з двома нагрудними накладними кишенями з трапецієподібними клапанами, які застібаються на петлі і ґудзики. Накладні кишені з двома застроченими складками. Спинка на кокетці, з двома складками у шві пришивання кокетки. Рукави вшивні, двошовні, довгі, на манжетах, що застібаються на петлю і ґудзик, або короткі з манжетами.

Блуза жіноча з довгим рукавом до парадного однострою

Блуза виготовляється з бавовняної тканини білого кольору, приталеного силуету, з відкладним коміром на відрізній стійці, з центральною бортовою застібкою на петлі і ґудзики.

Пілочки з нагрудними виточками, з двома нагрудними накладними кишенями з фігурними клапанами, які застібаються на петлі і ґудзики. Накладні кишені з двома застроченими складками.

Рукави довгі, вшивні, двошовні, з манжетами, що застібаються на петлю і ґудзик.

Краватка-самов’яз до парадного однострою

Краватка виготовляється з тканини темно-синього кольору, у формі витягнутої трапеції, яка закінчується гострим ріжком.

Краватка жіноча до парадного однострою

Краватка виготовляється з тканини темно-синього кольору у формі “метелика” із симетричними навскісними кінцями та застібкою на металеві гачок і петельку.

Пальто чоловіче до зимового парадного однострою

Пальто із тканини сіро-сталевого кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формених ґудзики сріблястого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка із швом посередині, який закінчується шліцом. На рівні лінії талії - нашивні пати та хлястик, який кріпиться до пат форменими ґудзиками сріблястого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. У шви вшивання рукавів вшито погони з основної тканини шириною 4,5 сантиметра та довжиною 13 сантиметрів, які застібаються на петлі і формені ґудзики сріблястого кольору. Пальто має один шар утеплювача на підкладці. Для осіб вищого начальницького складу на комірі пальто - петлиці встановленого зразка.

Пальто жіноче до зимового парадного однострою

Пальто із тканини сіро-сталевого кольору, прямого силуету, однобортне, із застібкою на три формених ґудзики сріблястого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка із швом посередині, який закінчується шліцом. На рівні лінії талії - нашивні пати та хлястик, який кріпиться до пат форменими ґудзиками сріблястого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. У шви вшивання рукавів вшито погони з основної тканини шириною 4,5 сантиметра та довжиною 13 сантиметрів, які застібаються на петлі і формені ґудзики сріблястого кольору. Пальто має один шар утеплювача на підкладці. Для осіб вищого начальницького складу на комірі пальто - знаки на комір встановленого зразка.

Плащ демісезонний до парадного однострою

Плащ демісезонний виготовляється з плащової тканини сіро-сталевого кольору з відкладним коміром, прямого силуету, із застібкою на п’ять петель і формених ґудзиків, на знімній утепленій підстібці. Кишені прорізні.

Пілочки на прямих кокетках, з прорізними кишенями з листочками.

Спинка на прямій кокетці, із швом посередині, який закінчується шліцом.

Рукави вшивні, двошовні або тришовні. У середній шов вставлено пату, яка кріпиться до рукава форменим ґудзиком.

На лівій пілочці підкладки внутрішня верхня прорізна кишеня.

У шви рукавів на рівні плеча вставлено погони, які застібаються на ґудзик.

Кашне до парадного однострою

Кашне трикотажне, з пряжі білого кольору, прямокутної форми, з китицями на кінцях.

Рукавички до парадного однострою

Рукавички п’ятипалі, з натуральної шкіри чорного кольору.

Куртка демісезонна до службового однострою

Куртку виготовлено з мембранного матеріалу.

На грудях розміщені дві кишені на прогумованій застібці-блискавці. Куртка має дві поясні кишені з клапаном, дві нагрудні приховані кишені на блискавках, в яких розміщуються кріплення для ідентифікаційних бейджів.

Манжети куртки мають регулювання за об’ємом на велкро-кріплення. Ще одна додаткова горизонтальна кишеня з планкою для ідентифікаційної велкро-панелі бейджів розміщена на спині під кокеткою.

Під пахвами розташовані вентиляційні отвори на застібці-блискавці.

Вони також дають доступ до зброї прихованого носіння.

Куртка має знімний капюшон з дашком, системою регулювання об’єму, який компактно ховається до подвійного коміра-стійки та фіксується кнопками. Куртка сумісна із системою прихованого носіння спорядження. У лівій передній кишені вшито тримач для ключів. Ззаду до планки кріпиться знімний планшет розміром 30,5 × 10,5 сантиметра. Знімний планшет графітово-сірого кольору з написом “ДБР”, який виконано промисловим методом шовкографії пластизолевими барвниками із світлоповертальними властивостями. Розмір напису 23,5 × 5,3 сантиметра.

У разі потреби планка з планшетом ховається в прорізну кишеню. Також у шві пришивання кокетки спинки вшито зовнішню планку, яка закриває вхід у прорізну кишеню спинки.

Основний службовий костюм - сорочка та брюки тактичні до службового однострою

Тактична сорочка сірого кольору, з відкладним коміром на відрізній стійці, із застібкою до низу на петлі і ґудзики. Пілочки з двома нагрудними накладними кишенями з фігурними клапанами, які застібаються на петлі і ґудзики. На лівій пілочці над нагрудною кишенею нашито накладну деталь у формі прямокутника з двома металевими блочками, розташованими один над одним. Із зворотного боку лівої пілочки в місці нашивання цієї накладної деталі розміщено посилювальну деталь у вигляді смужки з основної тканини, один кінець якої вшито в плечовий шов, а інший закріплено швом нашивання клапана. Спинка на кокетці, з двома складками у шві пришивання кокетки. Рукави вшивні, двошовні, довгі, на манжетах, що застібаються на петлю і ґудзик.

Брюки сірого кольору прямої форми по всій довжині, із суцільно викроєним поясом, бокові частини якого стягнуто двома рядами еластичної стрічки. На пояс нашито п’ять хомутиків. У середньому шві передніх половинок є застібка на петлі і ґудзики. Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. У ділянці стегон на лівій половинці нашито дві кишені, які застібаються. На правій передній половинці - прорізна кишеня, під якою ще накладна кишеня. На передні половинки нашито підсилювальні накладки.

Спеціальний костюм кольору “камуфляж” - кітель та брюки тактичні

Кітель виготовляється з камуфльованої тканини. Має подвійну систему застібання: прихована планкою блискавка і кріплення велкро. Комір-стійка з фіксацією планками з велкро. Кітель з двома накладними нагрудними кишенями, пришитими під кутом, двома нарукавними кишенями, які застібаються на вузькі велкро-кріплення. На правому рукаві на рівні передпліччя є кишеня для ручок. Борт куртки і кишені містять велкро-панелі для кріплення знаків розрізнення та ідентифікації.

Спинка на кокетці, з двома складками у шві пришивання кокетки. Рукави вшивні, двошовні, довгі, на манжетах, що застібаються на хластяк з “велкро”.

Брюки камуфляжні прямої форми по всій довжині, із суцільнокрійним поясом, бокові частини якого стягнуто двома рядами еластичної стрічки. На пояс нашито п’ять хомутиків. У середньому шві передніх половинок є застібка на петлі і ґудзики. Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. У ділянці стегон на лівій половинці нашито дві накладні кишені, одна під другою, з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку “велкро”. На правій передній половинці прорізна кишеня, під якою ще накладна кишеня. Передні половинки оздоблено підсилювальними накладками.

Кепі типу “patrol-cap” до спеціального костюма кольору “камуфляж”

Кепі виготовляється з камуфльованої тканини з водовідштовхувальним просоченням.

Кепі має прошитий зміцнений дашок, кріплення на хлястик з “велкро”.

По центру розміщується знак належності до Державного бюро розслідувань або велкро-кріплення нашивки з абревіатурою “ДБР”.

Кепі-бейсболка

Кепі-бейсболка виготовлена з тканини сірого, темно-синього або чорного кольору, складається з п’яти клинів та дашка. Передній клин з виточкою посередині. По центру переднього клина розміщується знак належності до Державного бюро розслідувань або велкро-кріплення нашивки з абревіатурою “ДБР”. На задню частину кепі нашито застібку для регулювання розміру.

Для Директора Державного бюро розслідувань, генерал-майора Державного бюро розслідувань на дашку міститься срібне шитво у вигляді дубових гілок.

Теніска типу поло до літнього службового однострою

Теніска трикотажна типу поло кольору тан (колір слонової кістки). Пілочка суцільна, із застібкою на три петлі і три пласких ґудзики в тон кольору трикотажного полотна. Комір вшивний, відкладний. Рукави вшивні, короткі. Низ теніски та рукавів оброблено швом упідгин.

Сорочка типу поло з довгим рукавом до спеціального службового однострою

Сорочка типу поло з довгим рукавом кольору тан (колір слонової кістки). Пілочка суцільна, із застібкою на три петлі і три пласких ґудзики в тон кольору трикотажного полотна. Комір трикотажний, вшивний, відкладний. Рукави вшивні, довгі. Низ сорочки та рукавів оброблено швом упідгин. На лівому рукаві розміщено приховану кишеню на дві ручки.

Сорочка спеціальна (бойова)

Сорочка спеціальна комбінована з тканини чорного кольору, кольору хакі або “камуфляж”. Сорочка з центральною застібкою-блискавкою до рівня лінії грудей, внутрішньою планкою та обмежувачем по низу застібки. Пілочка та спинка з трикотажного полотна чорного кольору, кольору хакі або “камуфляж” з відрізними бочками. Рукави одношовні типу “реглан” з тканини темно-синього кольору, кольору хакі або “камуфляж”, з ластовицею із трикотажного полотна. На рукавах накладні об’ємні кишені з клапанами, які застібаються на текстильну застібку, по низу - хлястики, які застібаються на текстильну застібку. У шві нашивання клапана - отвір для доступу в кишеню.

На ділянці ліктів - зміцнювальні накладки з виточками, які одночасно є кишенями з боковим входом для протиударних вставок, які застібаються на текстильну застібку.

Комір-стійка комбінований з трикотажного полотна та тканини.

Куртка флісова до спеціального зимового однострою

Куртка виготовляється з гладкопофарбованого трикотажного ворсового начісного полотна типу “фліс” із накладками.

Куртка прямого силуету з центральною застібкою-блискавкою з двома бігунками, розташованими нижніми частинами один до одного. В бігунки застібки-блискавки вставлено смужку замкнутою петлею з репсової тасьми для полегшення застібання.

Пілочки з відрізними боковими частинами. На пілочках у бокових швах розміщені зовнішні бічні кишені, які закриваються за допомогою застібок-блискавок. У бігунки застібки-блискавки вставлені смужки замкнутою петлею з репсової тасьми для полегшення застібання. Внутрішні обшивки та підзори кишень виготовлені з поліамідної тканини. Із внутрішньої сторони виробу на пілочках за допомогою підкладки зовнішніх кишень утворюються внутрішні кишені.

Спинка суцільнокрійна.

Рукави крою реглан, одношовні, з плечовими та ліктьовими накладками. Ліктьові накладки входять в підгин низу. В горловину вшитий комір-стійка.

Шапка зимова до парадного однострою

Шапка зимова виготовляється з плащової тканини сіро-сталевого кольору, на підкладці з шаром утеплювача. Шапка складається з ковпака, дашка, навушників з напотиличником.

Ковпак шапки-вушанки складається з чотирьох деталей - двох центральних та двох бічних. Кінці навушників з патою застібаються на текстильну застібку та дві кнопки. Навушники суцільнокроєні, зшиті між собою. Спереду на дашку кріпиться знак на убори Державного бюро розслідувань встановленого зразка.

Флісова шапка зимова

Шапка виготовлена з мікрофлісу сіро-сталевого або чорного кольору з гігроскопічними і гіпоалергенними властивостями. Складається з ковпака, зшитого з чотирьох клинів, та відрізного низу з двох шарів мікрофлісу.

Куртка зимова утеплена

Куртка із спеціальної мембранної безпорової тканини сталево-сірого або чорного, або синього кольору, або кольору “камуфляж” та з герметизованими швами. Куртка утеплена наповнювачем, має знімний капюшон з регулюванням, чотири зовнішні кишені з вологозахисними прогумованими блискавками та дві внутрішні кишені із сітки.

Куртка застібається на центральну вологозахисну прогумовану застібку-блискавку з двома бігунками до низу. Бігунки оздоблено двома навісними прошитими петлями для швидкого розстібання.

Низ куртки оснащений системою стягування. Внутрішня частина коміра куртки і бічних кишень утеплена. Ліктьова зона рукавів посилена тканиною.

Рукавички штурмові

Рукавички п’ятипалі, з трикотажного полотна, комбінованого з деталями із шкіри. Напульсник з еластичної тасьми, яка застібається на текстильну стрічку “велкро” для регулювання щільності облягання.

Балаклава

Балаклава виготовлена з трикотажного полотна чорного, білого кольору, кольору хакі або “камуфляж”. Балаклава з рухомою передньою частиною для маскування нижньої частини обличчя.

Туфлі чоловічі до парадного однострою

Туфлі з натуральної шкіри чорного кольору, з прихованими гумовими вставками вздовж переднього краю берців та союзки. По верхньому краю берців та задньому зовнішньому ременю розміщено амортизатор. Союзка, берці, задній зовнішній ремінь із шкіри.

Підкладка з натуральної підкладкової шкіри чорного кольору. Підошва формована. Метод кріплення низу - клейовий.

Черевики утеплені до парадного зимового однострою

Черевики з натуральної шкіри чорного кольору, із застібкою-блискавкою із внутрішнього боку берців. Суцільна союзка та розрізні берці із шкіри.

Підкладка із хутра або штучного хутра. Підошва формована. Метод кріплення низу - клейовий.

Туфлі жіночі до парадного однострою

Туфлі з натуральної шкіри хромового методу дублення чорного кольору.

Підкладка з підкладкової шкіри. Підбори заввишки 50 міліметрів. Метод кріплення низу - клейовий або комбінований.

Чобітки жіночі до парадного зимового однострою

Чобітки з натуральної шкіри чорного кольору, на застібці “блискавка”.

Підкладка із штучного хутра. Метод кріплення низу - клейовий. Підошва формована. Підбори заввишки 30-50 міліметрів.

Черевики демісезонні

Черевики демісезонні комбіновані виготовлені з натуральної шкіри (замша) із застосуванням вологозахисної мембрани. Мають систему підтримки ноги і поглинання навантажень під час ходьби. Шнурівка черевиків складається з металевих блоків, які допомагають стягувати і шнурувати черевики швидко, і нейлонових петель. Шнурки - легкий і міцний нейлоновий трос із сердечником, має мінімальне зусилля на розрив. Поліуретанова підошва має різношарову конструкцію - вбудований нейлоновий елемент - стабілізатор, який забезпечує необхідну жорсткість і гнучкість взуття під час ходьби, поліуретанова проміжна підошва відповідає за амортизацію і компенсацію вертикальних навантажень. Загалом підошва в черевиках дає змогу відчувати себе досить впевнено і комфортно як на пухкому, так і на вологому ґрунті.

Черевики тактичні

Черевики тактичні з текстильного матеріалу чорного або коричневого кольору. Черевики на шнурках із союзкою, розрізними берцями, задніми ременями, задинками, м’яким кантом та вкладною устілкою. На внутрішній частині берців - перфорація. Підошва двошарова, литтєвого методу кріплення.

II. Знаки розрізнення та ідентифікації

Погони до парадного однострою

Наплічним знаком розрізнення Державного бюро розслідувань до парадного однострою є погони, затверджені наказом Державного бюро розслідувань, виготовлені методом гаптування. У рядового та молодшого складу погони синього кольору на вовняному підкладі сіро-сталевого кольору. Погони молодшого та старшого начальницького складу виготовлено методом гаптування, що імітує плетення золотистого шнура на вовняному підкладі сіро-сталевого кольору. Розмір погона 130 × 45 міліметрів.

За допомогою хлястика на зворотному боці погон пропускається через контрпогончик на поверхні піджака і застібається на ґудзик. На поверхні погона кріпляться встановлені знаки розрізнення.

На погонах рядового та молодшого складу Державного бюро розслідувань відповідно до спеціального звання розміщуються знаки розрізнення - рельєфні шеврони з металу білого кольору.

На погонах капрала Державного бюро розслідувань розміщуються два шеврони з металу білого кольору на відстані 5 міліметрів від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах сержанта Державного бюро розслідувань розміщуються три шеврони з металу білого кольору на відстані 5 міліметрів від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах старшого сержанта Державного бюро розслідувань розміщуються чотири шеврони з металу білого кольору на відстані 5 міліметрів від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах до парадного однострою службовців Державного бюро розслідувань молодшого начальницького складу відповідно до спеціального звання розміщується знак розрізнення “зоря” з металу білого кольору 18 × 18 міліметрів.

На погонах молодшого лейтенанта розміщується один знак розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона.

На погонах лейтенанта розміщуються два знаки розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах старшого лейтенанта розміщуються три знаки розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах капітана розміщуються чотири знаки розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах до парадного однострою службовців Державного бюро розслідувань старшого начальницького складу відповідно до спеціального звання розміщується знак розрізнення “зоря” з металу білого кольору 18 × 18 міліметрів.

На погонах майора розміщується один знак розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона.

На погонах підполковника розміщуються два знаки розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах полковника розміщуються три знаки розрізнення “зоря” на відстані 2 сантиметри від краю погона та 3 міліметри між собою.

На погонах Директора Державного бюро розслідувань, генерал-майора Державного бюро розслідувань на відстані 5 міліметрів від нижнього краю погона розміщується знак розрізнення “схрещені булави” визначеного зразка. Відстань від верхньої точки знака розрізнення “схрещені булави” до початку зірки становить 1 міліметр.

Знаки розрізнення на комір основного службового однострою

Знаки розрізнення до основного службового однострою виготовляються з металу білого кольору і становлять зменшені копії знаків розрізнення до парадного однострою.

На тактичній сорочці знаки розрізнення завширшки 23 міліметри розміщуються на комірі на відстані 5 міліметрів до сторін обох кутів коміра таким чином, щоб сторони нижніх знаків були на одній відстані від кутів коміра. Наступні знаки розрізнення розміщуються відповідно до військового звання над ними на повздовжній осьовій лінії на відстані 1-2 міліметри один від одного. Кріплення знаків - цангові затискачі.

Знаки на комір парадного однострою

Парні знаки на комір парадного однострою становлять рельєфні емблеми Державного бюро розслідувань, виготовлені з металу білого кольору, заповнені темно-синьою емаллю. Розмір емблем - 30 × 25 міліметрів. Кріплення знаків на комір - по два цангових затискачі.

Знаком на комір Директора Державного бюро розслідувань, генерал-майора Державного бюро розслідувань є рельєфні “зубчатки”, виготовлені з металу білого кольору. Розмір знаків - 45 × 21 міліметр. Кріплення знаків - два цангових затискачі.

Знак на стінку кашкета, берета та інших видів головних уборів

Знак має форму круга, утвореного рельєфним лавровим вінком, виготовлений з металу білого кольору, в центрі якого розміщується рельєфна емблема Державного бюро розслідувань, заповнена емаллю темно-синього кольору. На зворотному боці - клямери для кріплення на головний убір.

Розмір знака - 50 × 50 міліметрів.

Нарукавна емблема належності до Державного бюро розслідувань

Нарукавна емблема належності до Державного бюро розслідувань має форму геральдичного щита темно-синього кольору із заокругленою верхньою та загостреною нижньою частиною, з подвійною облямівкою сріблястого кольору.

У центрі щита - основна частина емблеми Державного бюро розслідувань.

У верхній частині нарукавної емблеми міститься найменування територіального управління Державного бюро розслідувань або напис “ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ”, а по периметру - напис “ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ” літерами сріблястого кольору.

Розмір нарукавної емблеми - 100 × 70 міліметрів.

Формені ґудзики

Формені ґудзики на всіх видах одягу металеві сріблястого кольору із зображенням рельєфної емблеми Державного бюро розслідувань та діаметром 14, 18 і 22 міліметри.

Особистий жетон

Особистий жетон працівника Державного бюро розслідувань виготовляється з металу жовтого кольору, має форму фігурного геральдичного щита картуша та окантовку довкола завширшки 2 міліметри. Жетон містить у центрі рельєфне емалеве відтворення емблеми Державного бюро розслідувань з металу білого кольору. Над емблемою міститься рельєфна стрічка півколом із рельєфним написом, заповненим темно-синьою емаллю, у два рядки “Державне бюро розслідувань”. Під емблемою на рельєфній стрічці міститься особистий шестизначний номер працівника. На зворотному боці жетона міститься застібка уздовж вертикальної осі жетона для кріплення до однострою.

Жетон може носитися на парадному однострої на шкіряній підкладці з натуральної шкіри синього кольору, яка містить два отвори для кріплення.

Жетон може кріпитися за допомогою застібки-булавки на сорочку з довгим рукавом, яка містить накладну деталь у формі прямокутника з двома металевими блочками, розташованими один над одним, на демісезонну та зимову куртку, пояс тощо.

У всіх інших випадках жетон кріпиться до портмоне на ланцюжку. Портмоне виготовляється із шкіри синього кольору і має плексове віконце для вкладення в нього службового посвідчення.

Табличка з прізвищем

Табличка з прізвищем співробітника виготовляється з металу білого кольору. У центрі - напис із зазначенням прізвища українськими або латинськими літерами. Розмір нагрудної таблички: висота - 13 міліметрів, ширина - 80 міліметрів, висота літер - 7 міліметрів. На зворотному боці таблички є кріплення - два цангових затискачі або магніти для прикріплення до однострою.

”.

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Кабінет Міністрів України:

 1. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 4 "Про внесення зміни до пункту 16 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 2. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 2 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 серпня 2013 р. № 600". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 3. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 9 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 4. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 5-р "Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 5. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 4-р "Про присвоєння Ярмистому М.М. третього рангу державного службовця". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 6. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 3-р "Про звільнення Макар’яна Д.Б. з посади заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 7. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 2-р "Про призначення Льозіна А.С. заступником Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 8. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 10 "Про внесення змін до пункту 27 Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 9. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 5 "Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 251". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 10. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 3 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2012 р. № 1019". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 11. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 1-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 12. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 1 "Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 13. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 11 "Про затвердження Порядку безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, та розмір відшкодування концесіонеру". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 14. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 9-р "Про подання до Верховної Ради України проекту Закону України “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності”". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 15. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 8-р "Про укладення Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів Державної прикордонної служби України, Протоколу обговорень та Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей до зазначеної Угоди". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 16. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2021 р. № 7-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом в Україні". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 17. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 6 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 і від 7 лютого 2018 р. № 105". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 18. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 р. № 8 "Про затвердження Технічного регламенту піротехнічних виробів". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 19. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 13 січня 2021 р. № 10-р "Про підписання Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Варвинська, між Державою Україна та компанією “Юкрейніан Енерджі Л. Л. С.” (Ukrainian Energy L. L. C.) і визначення уповноваженого органу з питань реалізації Угоди". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
 20. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 13 січня 2021 р. № 13-р "Про присвоєння рангів державним службовцям". Кабінет Міністрів України. 2021 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -